Grała świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa - weekend 8-9 sierpnia [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

dor
W weekend 8-9 sierpnia odbyła się kolejka meczów w świętokrzyskiej, piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki meczów i aktualną tabelę.

Świt Ćmielów - Piast Stopnica 0:1 (0:0)

Bramka: Adrian Jankoski 85.
Świt: Dymanowski - Michałowski (70. Czuba), Dryka, Łukawski, Dziedzic - Niedbała (75. Krawiec), Misiura, Kijanka, Skwarliński (65. Nowak), Kubacki (46. Harabin) - Foremniak (46. Gajewski).
-Wygrała drużyna bardziej wyrafinowana, lepiej zorganizowana. Boli to, że znowu w końcówce straciliśmy bramkę i tym samym punkty. Mieliśmy rzut wolny, poszła kontra i rywal ukarał nas bramką - powiedział Marcin Wróbel, trener Świtu.

Unia Sędziszów - Zryw Zbigniewice 3:0 (2:0)

Bramki: Bartosz Styczeń 42, 83, Kamil Bratek 45.

Victoria 2015 Skalbmierz - Orlęta Kielce 3:1 (0:0)

Bramki: Kamil Adamski 55, 88 z karnego, 90+1 - Daniel Gładysz 50.
Victoria: Pol - Wójcik, Wieczorek (73. Szlembarski), Niedźwiedź, Nowak - Olesiński (70. Wojtusik), Borek (73. Żarnowiecki), Banaś (85. Woda), Marcos - Adamski, Wiącek (90. Maj).
Orlęta: Zieliński - Gołąbek, Kwiatek, Susło, Dudek (57. Trojan) - Żak, Tutaj (58. Bartoszek) - Gładysz (79. Sala), Kołodziejczyk (55. Salwa), Kaczmarski - K. Moskal.

-W pierwszej połowie graliśmy bojaźliwie, podobnie jak przed tygodniem. Straciliśmy bramkę i dopiero wtedy zaczęliśmy dobrze grać. Mamy potencjał i szkoda, że od początku tego nie wykorzystujemy. Budzimy się wtedy, jak przegrywamy. Mecz z Orlętami był wyrównany, my byliśmy bardziej skuteczni - podsumował Łukasz Łakota, trener Victorii 2015.
W jego zespole zadebiutował Brazylijczyk Joao Marcos, który ostatnio grał w Klubie Sportowym Olkusz. -To ciekawy zawodnik, na pewno stać go na jeszcze lepsza grę niż w dzisiejszym meczu - dodał Łukasz Łakota.

- Szkoda, że nie udało się wywieźć chociaż punktu , bo mieliśmy bramkowe okazje. Bramki straciliśmy po prostych indywidualnych błędach. Brakuje nam jeszcze doświadczenia, ogrania w okręgówce, ale ono przyjdzie i zaczniemy punktować - powiedział Tomasz Kołodziejczyk, trener Orląt.

Klimontowianka PBI Klimontów - Piaskowianka Piaski 1:0 (1:0)

Bramka: Kamil Wochniak 13.
Klimontowianka: Majchrowski - Śmiech, Wochniak, Niziołek, Mikosa - Kiliański, Kaczmarczyk (87. Mateusz Miłek), Stępień, Wiśniewski (57. Gadowski) - Rożek (89. Pacholczak), Hołody (65. Borycki).
Przed meczem była minuta ciszy dla Dominika Kaczora, zmarłego w Holandii 23-letniego piłkarza Klimontowianki. -nasi zawodnicy bardzo chcieli wygrać, zagrali z ogromna determinację. To zwycięstwo dedykujemy Dominikowi, z którego odejściem ciężko jest się nam pogodzić. W trakcie meczu były też zbierane pieniądze na sprowadzenie Ciała Dominika do Polski. Wpływy z biletów, zebrane pieniądze w całości przekażemy rodzinie Dominika. W sumie ze zbiórki w czasie meczu i z biletów zebraliśmy 12 tysięcy złotych. Puszki z pieniędzmi przywieźli OKS Obrazów i Piast Osiek, za co bardzo dziękujemy - powiedział nam Piotr Ziomek, kierownik drużyny z Klimontowa.

Zorza Tempo Pacanów - Wicher Miedziana Góra 0:0

- Pierwsza połowa z lekka przewagą gości, druga z małą naszą. Mało sytuacji podbramkowych, w sumie sprawiedliwy remis - powiedział Lech Malczewski, trener Zorzy Tempo.

Zenit Chmielnik - Bucovia Bukowa 2:1 (1:1)

Bramki: dla Zenitu Michał Gąsior 30, Szymon Wesołowski 80 z karnego.

Sparta Dwikozy - Stal Kunów 1:2 (1:1)

Bramki: Marcin Chmiel 43 - Adam Witek 20, Damian Cholewiński 90+3.

Kamienna Brody - Sparta Kazimierza Wielka 0:0

Kamienna: Chrząstowski - Jagieła, Karwacki, Małaczek, Grudziecki (60. Soboń) - Kiljański, Dziewięcki, Maciejczak, Mularski - Dynarek, Gąsior (46. Adamczyk).
Sparta: Pałaszewski - Odrobina, Morsztyn, Piotr Moherek, Pańtak (80. Sambór) - Kościułek, Tomasz Mocherek, Kłoda (90. Trzepatowski), Jeleń, Fakowski - Zając (60. Kądzielski).
- Na początku meczu badaliśmy przeciwnika i to, na co go stać. Po kwadransie odżyliśmy, fajnie budowaliśmy akcje i pojawiło się kilka okazji, ale zabrakło nam wisienki na torcie w postaci gola. W drugiej połowie troszeczkę zabrakło nam chyba sił. Czekamy na pierwsze zwycięstwo w sezonie, ale cieszymy się też z remisu. Kacper Grudziecki zszedł z boiska z powodu kontuzji kostki, prawdopodobnie czekają go 3-4 tygodnie przerwy - powiedział nam Marcin Dynarek, grający trener Kamiennej Brody.

16. Orlęta Kielce 2 0 1-8

1-2. miejsca - awans do czwartej ligi, 13-16- spadek do klasy A. Lider klasyfikacji strzelców: 2 bramki - Jacek Rożek (Klimontowianka).

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE