Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 46

Najnowsza -

Tai Woffinden zwyciężył w turnieju o Grand Prix Polski w Warszawie.

Tai Woffinden zwyciężył w turnieju o Grand Prix Polski w Warszawie. ©Maja Suslin

Wspaniałe zawody o Grand Prix Polski w Warszawie. Żaden z Polaków nie awansował jednak do finału. Zwyciężył Tai Woffinden.

Patryk Dudek (Polska) - 8 (1,2,0,2,3)

Andreas Jonsson (Szwecja) - 8 (2,1,1,2,2)

Jason Doyle (Australia) - 5 (0,1,1,3)

Niels Kristian Iversen (Dania) - 5 (1,0,2,2,0)

Peter Kildemand (Dania) - 5 (0,d,2,2,1)

Nicki Pedersen (Dania) - 4 (2,2,0,0,w)

Piotr Pawlicki (Polska) - 4 (0,2,w,1,1)

Chris Harris (Wlk.Brytania) - 3 (0,0,1,1,1)

rez. 17. Maksym Drabik (Polska)

rez. 18. Paweł Przedpełski (Polska)

• Z Twittera

• 22. Zagar, Woffinden, Lindbaeck, Zmarzlik

Zmarzlik popełnił podczas pierwszego okrążenia kilka błędów i ukończył wyścig na czwartym miejscu. Do finału awansowali Zagar i Woffinden.

• Za chwilę druga szansa na finał dla Polaka. Na czwartym polu startowym, niczym jego mistrz Tomasz Gollob, ustawi się Bartosz Zmarzlik. Junior Stali Gorzów jeszcze odjechał od startu, ale po chwili był już w gotowości.

• 21. Hancock, Holder, Janowski, Lindgren

Janowski kiepsko wyszedł ze startu, później na dystansie wyprzedził Lindgrena, ale Hancock i Holder byli już znacznie bliżej mety.

• Biegi nominowane - pojadą

21. Lindgren, Hancock, Holder, Janowski
    22. Woffnden, Lindbaeck, Zagar, Zmarzlik.

• Fredrik Lindgren (Szwecja) - 12 (3,1,2,3,3)

Matej Zagar (Słowenia) - 10 (3,3,3,1,0)

Chris Holder (Australia) - 10 (1,3,3,1,2)

Bartosz Zmarzlik (Polska) - 10 (2,2,3,w,3)

Tai Woffinden (Wlk.Brytania) - 9 (3,3,1,0,2)

Greg Hancock (USA) - 9 (3,1,0,3,2)

Maciej Janowski (Polska) - 9 (1,3,2,3,0)

Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 9 (2,d,3,3,1)

• 20. Lindgren, Woffinden, Harris, Janowski

Kolejny emocjonujący wyścig. Zwyciężył Lindgren i wygrał rundę zasadniczą. Drugi do mety dojechał Woffinden. Tym samym Brytyjczyk awansował do półfinału. Janowski długo jechał drugi, ale w drugiej fazie wyścigu nieco się pogubił.

• 19. Doyle, Jonsson, Pawlicki, Pedersen (w)

Kolejny świetny wyścig. Przez moment prowadził nawet Pawlicki, ale najszybszy był Jason Doyle.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.