Grupa H
- 23.03 (16:00): Kazachstan – Słowenia 1:2 (1:0), Samorodow 24 - Brekalo 47, Vipotnik 78
- 23.03 (20:45): Dania – Finlandia 3:1 (1:0), Hoejlund 21, 82, 90+3 - Antman 53
- 23.03 (20:45): San Marino – Irlandia Północna 0:2 (0:1), D. Charles 24, 55
- 26.03 (15:00): Kazachstan – Dania 3:2 (0:2), Zainutdinow 73 karny, Tagybergen 86, Aimbetow 89 - Hoejlund 21, 36
- 26.03 (18:00): Słowenia – San Marino 2:0 (0:0), Sesko 56, Di Maio 60 samob.
- 26.03 (20:45): Irlandia Północna – Finlandia 0:1 (0:1), Kallman 28
- 16.06 (18:00): Finlandia – Słowenia 2:0 (1:0), Pohjanpalo 13, Antman 64
- 16.06 (20:45): Dania – Irlandia Północna 1:0 (0:0), Wind 47
- 16.06 (20:45): San Marino – Kazachstan 0:3 (0:1), Worogowskij 37, Tagybergen 64, Zajnutdinow 90+5
- 19.06 (18:00): Finlandia – San Marino 6:0 (2:0), Kamara 16, Kallman 39, Hakans 65, 72, 74, Pukki 76
- 19.06 (20:45): Słowenia – Dania 1:1 (1:1), Sporar 25 - Hoejlund 42
- 19.06 (20:45): Irlandia Północna – Kazachstan 0:1 (0:0), Aimbetow 88
- 07.09 (16:00): Kazachstan – Finlandia 0:1 (0:0), Antman 78
- 07.09 (20:45): Dania – San Marino 4:0 (3:0), Hoejbjerg 26, Maehle 28, Wind 40, Poulsen 90+3
- 07.09 (20:45): Słowenia – Irlandia Północna 4:2 (3:1), Sporar 3, 56, Stojanović 17, Sesko 42 - Price 7, J. Evans 53
- 10.09 (15:00): Kazachstan – Irlandia Północna 1:0 (1:0), Samorodow 27
- 10.09 (18:00): Finlandia – Dania 0:1 (0:0), Hoejbjerg 86
- 10.09 (20:45): San Marino – Słowenia 0:4 (0:2), Vipotnik 4, Mlakar 16, Lovrić 61, Karnicnik 67
- 14.10 (15:00): Irlandia Północna – San Marino 3:0 (2:0), Smyth 5, Magennis 11, McMenamin 81
- 14.10 (18:00): Słowenia – Finlandia 3:0 (2:0), Sesko 16, 28, Janza 90+2
- 14.10 (20:45): Dania – Kazachstan 3:1 (2:0), Wind 36, Skov 45+2, 48 - Worgowskij 58
- 17.10 (18:00): Finlandia – Kazachstan 1:2 (1:0), Taylor 28 - Zajnutdinow 77, 89
- 17.10 (20:45): San Marino – Dania 1:2 (0:1), A. Golinucci 61 - Hoejlund 42, Poulsen 70
- 17.10 (20:45): Irlandia Północna – Słowenia 0:1 (0:1), Cerin 5
- 17.11 (16:00): Kazachstan – San Marino 3:1 (1:0), Chesnokov 19, 51, Aimbetov 90+2 karny - Franciosi 60
- 17.11 (18:00): Finlandia – Irlandia Północna 4:0 (1:0), Pohjanpalo 42 karny, Hakans 48, Pukki 74, Lod 88
- 17.11 (20:45): Dania – Słowenia 2:1 (1:1), Maehle 26, Delaney 54 - Janża 30
- 20.11 (20:45): Irlandia Północna – Dania 2:0 (0:0), Price 60, D. Charles 81
- 20.11 (20:45): San Marino – Finlandia 1:2 (0:0), Berardi 90+7 karny - Soiri 50, 58
- 20.11 (20:45): Słowenia – Kazachstan 2:1 (1:0), Sesko 41 karny, Verbić 86 - Orazov 48
Kwalifikacje Euro 2024: tabela grupy H
1. | Dania | 10 | 22 | 19-10 |
2. | Słowenia | 10 | 22 | 20-9 |
3. | Finlandia | 10 | 18 | 18-10 |
4. | Kazachstan | 10 | 18 | 16-12 |
5. | Irlandia Płn. | 10 | 9 | 9-13 |
6. | San Marino | 10 | 0 | 3-31 |
Wszystkie wyniki i tabele eliminacji Euro 2024
- GRUPA A: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA B: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA C: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA D: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA E: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA F: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA G: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA H: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA I: wyniki, terminarz, tabela
- GRUPA J: wyniki, terminarz, tabela
Wideo
Świątek w finale turnieju w Rzymie!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera