Guerrier strzelił honorową bramkę dla Haiti

Bartosz Karcz
Guerrier strzelił honorową bramkę dla Haiti w meczu z Kolumbią.
Guerrier strzelił honorową bramkę dla Haiti w meczu z Kolumbią. Wilfredo Lee
Piłkarz Wisły Kraków Wilde-Donald Guerrier strzelił jedyną bramkę dla reprezentacji Haiti w przegranym przez ten zespół 1:3 towarzyskim meczu z Kolumbią. Spotkanie to było elementem przygotowań do Copa America Centenario. Dla obu drużyn był to ostatni sprawdzian przed startem imprezy, która zostanie rozegrana w Stanach Zjednoczonych.

Guerrier gola zdobył ładnym strzałem głową z około siedmiu metrów. Bramka padła w 31 min i było to wyrównujące trafienie, bo wcześniej gola dla Kolumbijczyków strzelił Dayro Moreno. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy, a w drugiej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze Juan Cuadrado w 54 i Roger Martinez w 72 minucie.

Reprezentacja Haiti udział w Copa America Centenario rozpocznie meczem z Peru 4 czerwca. Cztery dni później Haitańczycy zagrają z Brazylią, a na zakończenie zmagań w grupie B zmierzą się 12 czerwca z Ekwadorem.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Wiśle Kraków

Sportowy24.pl w Małopolsce

Materiał oryginalny: Guerrier strzelił honorową bramkę dla Haiti - Gazeta Krakowska