Hiszpanie pokonali Albańczyków i dostali się na mundial

DW
EAST NEWS
Reprezentacja Hiszpanii pokonała Albanię 3:0 i zakwalifikowała się na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Rosji. Podopieczni Julena Lopetegui zainkasowali trzy punkty i na kolejkę przed końcem eliminacji mają pięć oczek przewagi nad drugimi Włochami, którzy zremisowali z Macedonią 1:1. W barwach gości wystąpił piłkarz Legii Warszawa - Armando Sadiku. Napastnik pojawił się tuż po przerwie i zagrał 45 minut.

Po meczu było już właściwie w 27. minucie. Hiszpanie niezwykle skuteczni zaczęli to spotkanie i zamknęli je już w drugim kwadransie spotkania. Najpierw w 16. minucie miękką podcinką w pole karne zagrał Isco, do piłki dopadł Rodrigo, który na krótkim odcinku wyprzedził rywala i uderzył na bramkę. Po ośmiu minutach było już 2:0. Znów głównym aktorem okazał się Isco, który przerzucił futbolówkę nad obrońcami. Silva dopadł do niej i błyskawicznie zagrał do Koke. Akcję zakończył ten, który zaczął - Isco!

W 27. minucie nie było już co zbierać. Alvaro Odriozola zdążył do prostopadłej piłki tuż przed linią końcową. Wrzucił ją z pierwszej piłki w pole karne, gdzie czekał już Thiago. Pomocnik głową pokonał Etrita Berishę.

Po przerwie na boisku pojawił się zawodnik Legii Warszawa - Armando Sadiku. Napastnik nie wpłynął na wynik spotkania. Goście byli w tym starciu bez szans.

Atrakcyjność meczu: 6,5/10
Piłkarz meczu: Isco

Moda na Hiszpanów w Ekstraklasie. Znasz wszystkich?

Materiał oryginalny: Hiszpanie pokonali Albańczyków i dostali się na mundial - Gol24