I liga koszykarek. Wisła CanPack Kraków w kolejnej rudzie

Bartosz Karcz
Anna Kaczmarz
Koszykarki Wisły CanPack Kraków w dwóch meczach rozstrzygnęły rywalizację z Isands Wichoś Jelenia Góra. Po sobotniej domowej wygranej, w środę krakowianki wygrały drugi raz i zameldowały się w kolejnej rundzie play-off.

Wiślaczki wygrały pewnie oba mecze. Tak jak w sobotę, tak również w drugim meczu już po pierwszej karcie krakowianki prowadziły z przewagą jedenastu punktów. Co prawda w drugiej kwarcie o jeden punkt miejscowym udało się straty odrobić, ale po przerwie Wisła znów ją powiększyła i praktycznie do samego końca kontrolowała sytuację na parkiecie. Teraz wiślaczki mogą już przygotowywać się do następnej rundy.

Isands Wichoś Jelenia Góra - Wisła CanPack Kraków 47:74 (12:23, 15:14, 11:18, 9:19)
Isands Wichoś: Koc 15, Lorenz 12, Szloser 11, Lipniacka 3, Prokop 0 oraz Pawlukiwicz 5, Feja 1, Śmigaj 0, Boks 0, Najmrodzka 0, Warasińska 0, Rybkiewicz 0.
Wisła CanPack: Stasiuk 19, Jasiulewicz 15, Kuczyńska 3, Jackowska 7, Krzywoń 5 oraz Kozłowska 4, Kwiecień 7, Bukowczan 7, Natkaniec 7, Góral 0, Orlicka 0.
Sędziowali: Katarzyna Grdeń oraz Adrian Chmielewski. Stan play-off 0:2.