Mecz Inter Mediolan - Borussia Dortmund ONLINE. O miejsce...

Mecz Inter Mediolan - Borussia Dortmund ONLINE. O miejsce premiowane awansem. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec! Inter pokonał Borussię 2:0.

• Na murawie pojawia się jeszcze Borja Valero, który zmienia Lautaro Martineza.

• Antonio Candreva za zdjęcie koszulki ogląda żółtą kartkę.

• To już koniec! Świetna kontra Interu! Antonio Candreva wykorzystał swoją szybkość i popędził w stronę bramki. Włoch skrzętnie wykorzystał sytuację sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Antonio Candreva zdobywa bramkę!

• Mats Hummels jest kolejnym zawodnikiem, który zostaje ukarany żółtą kartką.

• Raphael Guerreiro zmienia Thorgana Hazarda.

• Nie ma gola! Roman Burki świetnie broni strzał Lautaro Martineza!

• Rzut karny dla Interu! Sebastiano Esposito faulowany przez Juliana Weigla!

• Cristano Biraghi melduje się na murawę, a schodzi z niej Kwadwo Asamoah.

• Julian Weigl również ukarany żółtym kartonikiem.

• Diego Godin ogląda żółtą kartkę.

• Co tu się wydarzyło! Jadon Sancho miał piłkę na 5 metrze, uderzył i.... obrońca Interu w ostatniej chwili wybija z samej linii bramkowej!

• Manuel Akanji schodzi, a wchodzi Jacob Bruun Larsen.

• Groźny strzał Martineza! Piłka szybuje minimalnie obok bramki.

• Mahmoud Dahoud zmienia Thomas'a Delaney'a.

• Julian Brandt uderza z 20 metra, ale znakomicie broni Handanović!

• Sebastiano Esposito pojawia się na murawie w miejsce Romelu Lukaku.

• Achraf Hakimi wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez Asamoah.

• Nicolo Barella ogląda żółtą kartkę.

• Samir Handanović ofiarnie broni dośrodkowanie rywala. Słoweniec ucierpiał przy tej interwencji, ale na szczęście szybko podniósł się z murawy.

• Milan Skriniar znakomicie interweniuje pod swoim polem karnym! Bardzo ważna interwencja gracza Interu.

• Wracamy do Mediolanu! Czas na drugą połowę!

• Samir Handanović tuż przed przerwą ratuje swój zespół przed stratą gola, świetnie broniąc strzał rywala! Po tej akcji sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Marcelo Brozović ukarany żółtą kartką.

• Romelu Lukaku na spalonym. Zmarnowana okazja gospodarzy.

• Znowu tempo gry mocno spadło. Brakuje strzałów na bramkę.

• Lautaro Martinez przewraca się w polu karnym i domaga się odgwizdania rzutu karnego! Gwizdek sędziego jednak milczy!

• Kwadwo Asamoah blokuje dośrodkowanie rywala.

• Nico Schulz uderzył w stronę bramki, ale jego strzał został zablokowany.

• Stefan De Vrij dograł idealną piłkę w pole karne Borussii. Lautaro Martinez wykorzystał sytuację sam na sam bez żadnego problemu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lautaro Martinez!

• Julian Brandt wpadł w pole karne, tylko że jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Roberto Gagliardini został skutecznie powstrzymany przez obrońców BVB.

• Początek meczu bardzo spokojny z obu stron. Zarówno Inter jak i Borussia grają bardzo pasywnie.

• Niecelne uderzenie Antonio Candrevy. Od bramki zaczną goście.

• Będzie pierwsza groźna okazja dla gospodarzy. Julian Weigl zagrywa ręką na 30 metrze od swojej bramki.

• Zawodnicy Borussii rozpoczęli mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie! Zaraz rozbrzmi słynne "The Champions!"

• Łukasz Piszczek dzisiaj rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Nasz rodak dopiero niedawno wyleczył kontuzję i Lucien Favre nie chce ryzykować zdrowiem doświadczonego zawodnika.

• Ciężko wskazać faworyta tego meczu. Przygodę w Lidze Mistrzów 2019/2020 lepiej zaczęła Borussia Dortmund, która ma na swoim cztery oczka i przewodzi w tabeli grupy F. Drużyna z Włoch jak na razie ma tylko jedno oczko zdobyte w starciu ze Slavią Praga.

• Dobry wieczór Państwu! Już za 20 minut usłyszymy pierwszy gwizdek, który rozpocznie mecz pomiędzy Interem Mediolan, a Borussią Dortmund! Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Inter - Borussia LIVE! O miejsce premiowane awansem

Inter - Borussia LIVE! O miejsce premiowane awansem ©AFP/East News

Mecz Inter Mediolan - Borussia Dortmund ONLINE. Nikt specjalnie nie ma wątpliwości, że z grupy F Ligi Mistrzów awansuje dalej FC Barcelona. A o drugie miejsce powalczą drużyny z Włoch i Niemiec. Dzisiaj ich pierwsze bezpośrednie starcie. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Inter Mediolan - Borussia Dortmund ONLINE

Inter urósł. Dzięki głośnym transferom (Lukaku, Godin, De Vrij) i przyjściu trenera Antonio Conte depcze we Włoszech po piętach Juventusowi. Na początku października przegrał z nim nieznacznie (1:2). Decydująca o przegranej bramka padła dopiero w 80 minucie - jej autorem okazał się Gonzalo Higuain.

W Serie A Inter jest wiceliderem i ma ledwie oczko mniej od Juventusu (a cztery punkty więcej od Atalanty). Gorzej zespół z Mediolanu wypadł natomiast na starcie Ligi Mistrzów. W grupie F tylko zremisował ze Slavią Praga (1:1) i mimo dobrego meczu na Camp Nou przegrał z FC Barceloną (1:2).

Dlatego też dzisiejszy urasta do rangi kluczowego. W przypadku wygranej Inter zrówna się zdobyczą z liderującą Borussią, która potrafiła zremisować z Barceloną (0:0) u siebie, zaś na wyjeździe wygrać z niewygodną Slavią (2:0).

Borussię trapią jednak absencje kluczowych graczy. Na San Siro nie zobaczymy kapitana Marco Reusa, który leczy grypę. Z powodu problemów z Achillesem nie zagra również Paco Alcacer. Oprócz nich do gry przewidziani nie są jeszcze Marcel Schmelzer i Mario Goetze. W weekend Borussia skromnie pokonała imienniczkę z Moenchengladbach. Do siatki trafił właśnie Reus.

Środowy mecz Inter - Borussia poprowadzi sędzia Anthony Taylor z Anglii. Za VAR odpowiedzialni będą jego dwaj rodacy; Stuart Attwell i Paul Tierney.

Przypuszczalne składy na mecz Inter Mediolan - Borussia Dortmund

Inter: Handanovič - Godín, De Vrij, Škriniar - Candreva, Barella, Brozović, Vecino, Asamoah - Lukaku, Lautaro.
Borussia: Hitz - Akanji, Hummels, Weigl, Schulz - Delaney, Witsel, Hazard, Sancho, Hakimi - Brandt.

Nie zagrają w meczu Inter Mediolan - Borussia Dortmund

Inter: D'Ambrosio, Sánchez, Sensi
Borussia: Reus, Schmelzer, Alcacer, Goetze

Mecz Inter Mediolan - Borussia Dortmund TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 2. W internecie mecz w płatnej aplikacji IPLA TV i za darmo na stronie i aplikacji TVP Sport. W Polsacie komentuje duet Mateusz Borek - Roman Kołtoń. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!