IV liga. Oskar Przysucha grał z Wilgą Garwolin i przypomniał sobie jak się gra w piłkę

Sylwester Szymczak
archiwum
W sobotę w meczu IV ligi, Oskar Przysucha podejmował Wilgę Garwolin. Dla przysuszan w trzeciej kolejce była to walka o pierwsze punkty.

Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 5:1 (1:0),
Bramki: Bogołębski 16 z karnego, 64 z karnego, Nogaj 57, 83, Moskwa 69

Oskar: Wieczorek – Grzesiński (80’ Pawełek), Sala, Moskwa, Kornacki – Nogaj, Karwowski, Bogołębski (83’ Obuch), Imiołek (78’ Dorożyński), Wicik (71’ Abbaszade) – Miturski (74’ Bojanowicz)

Oskar przegrał dwa poprzednie spotkania i przed tym meczem zajmował ostatnie miejsce w tabeli IV ligi mazowieckiej.
- Trzeba wygrać i łapać punkty, choćby nie wiem jak - zapowiadał przed spotkaniem trener gospodarzy, Łukasz Wiśnik.
W meczu nie mógł wystąpić pauzujący za czerwoną kartkę Patryk Czarnota, ale za to do składu wrócił już Przemysław Nogaj.
Przysuszanie wreszcie zagrali dobry mecz i swoją grą przypominali drużynę z poprzedniego sezonu, gdy walczyli w czołowce.
Od 62 minuty przy stanie 2:0 goscie grali w dziesiątkę. Stać ich było na jedną bramkę w 89 minucie.