Iwo Kaczmarski z Korony strzelił gola dla reprezentacji Polski

saw
Sławomir Stachura
Iwo Kaczmarski z Korony Kielce strzelił gola dla kadry Polski do lat 15 w towarzyskim meczu z Macedonią. Polacy przegrali jednak spotkanie 1:2.

Iwo Kaczmarski dał prowadzenie polskiej drużynie, jednak potem dwa gole strzelili rywale i zwyciężyli. Drugi mecz tych reprezentacji odbędzie się w czwartek. Iwo grał od poczatku do 70 minuty. Mecz rozgrywany był w czasie 2x40 minut.

Grający w pomocy Iwo Kaczmarski regularnie jest powoływany do kadry Polski do lat 15. Urodzony w 2004 roku zawodnik od wiosny jest w drużynie Korony rywalizującej w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych, w której grają zawodnicy urodzeni w 2002 roku i młodsi.

Macedonia Północna - Polska 2:1 (0:0)
Bramki:
Besart Gucufi 66, 76 - Iwo Kaczmarski 64.
Polska: Oliwier Zych - Kuba Wiśniewski, Borys Freilich, Jakub Kolan, Igor Martuszewski, Iwo Kaczmarski (70. Joel Mpika), Piotr Starzyński (60. Marcel Krajewski), Miłosz Brzozowski (60. Marcel Ruszel), Marcin Bartoń (41. Filip Karwacki), Kacper Duda (41. Tomasz Pieńko), Mateusz Chmarek (41. Norbert Pacławski).

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Korona ma 45 lat. Tak awansowała do ekstraklasy

TOP 11 najlepszych napastników Korony w ekstraklasie! Król może być tylko jeden! Sprawdź - aktualizacja [GALERIA]

Korona Kielce, Wiosna 2019 - Piłkarze bez tajemnic, Kontrakty, wartość rynkowa

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O KORONIE KIELCE NA:

Korona Kielce - Echo Dnia

Materiał oryginalny: Iwo Kaczmarski z Korony strzelił gola dla reprezentacji Polski - Echo Dnia Świętokrzyskie