Izabela Góralska z medalem Mistrzostw Polski w trójboju siłowym klasycznym

Krzysztof Marczyk
W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym klasycznym. Drugie miejsce w kategorii 57 kg oraz trzecie w kategorii open zajęła Izabela Góralska, zawodniczka Klubu Sportowego Harem Koszalin. Jej wyniki to 120 kg w przysiadzie, 62,5kg w wyciskaniu na ławce płaskiej, oraz 150 kg w martwym ciągu.Zobacz także Magazyn Sportowy GK24 (29.04) nadesłane
W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym klasycznym.

Drugie miejsce w kategorii 57 kg oraz trzecie w kategorii open zajęła Izabela Góralska, zawodniczka Klubu Sportowego Harem Koszalin. Jej wyniki to 120 kg w przysiadzie, 62,5kg w wyciskaniu na ławce płaskiej, oraz 150 kg w martwym ciągu.