Górnik TV
- Radomiak nie przegrał meczu u siebie. Czeka nas duże wyzwanie, któremu możemy jednak podołać - mówił przed wyjazdem na mecz do Radomia trener Górnika Zabrze, Jan Urban.

Górnik wybrał się w podróż w optymalnym składzie. Żaden piłkarz nie narzeka na uraz, żaden nie musi też pauzować za kartki.

W Zabrzu sporo dzieje się poza boiskiem. Po wielu latach z klubu odszedł dyrektor sportowy Artur Płatek. Bojkot kontynuują natomiast kibice Torcidy z młyna, którzy domagali się jego zwolnienia.

- W naszej lidze takie rzeczy się dzieją. Najważniejsze jest to, żeby wszystko szybko się wyjaśniło, żebyśmy wrócili do normalności. Mecze w Zabrzu to święto. Razem możemy zaprowadzić Górnika dużo wyżej. Wszystkim tym, którzy kochają Górnika powinno na tym zależeć - uważa Urban.

Górnik Zabrze: Co naprawdę dzieje się w klubie z Roosevelta?

Górnik przystępuje do 14. kolejki z czternastego miejsca. Według Urbana problemem jest m.in. skuteczność zespołu. Poprzedni mecz z Zagłębiem Lubin zakończył się bezbramkowym remisem.

Liga Europy. Legia Warszawa niestety przepadła w drugiej połowie i przegrała z Napoli 1:4, choć na przerwę schodziła z bramką przewagi... Oto jak internauci skomentowali widowisko.

MEMY o meczu Legia Warszawa - Napoli: "Pa tera, jak Ronaldo" [GALERIA]

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0