Kamil Grosicki z dubletem. W drugim meczu z rzędu! [WIDEO]

DW
Kamil Grosicki z dubletem. W drugim meczu z rzędu!
Kamil Grosicki z dubletem. W drugim meczu z rzędu! EASTNEWS
Kamil Grosicki notuje kolejny fantastyczny występ. Tym razem jego Hull City pokonało Reading 3:1, a dwa gole zdobył skrzydłowy reprezentacji Polski. Zobacz gole Kamila Grosickiego w meczu z Reading.

Chyba wiemy już, co oznacza popularne "Turbo" w wykonaniu Kamila Grosickiego. Polski skrzydłowy zdobył przed tygodniem dwie bramki i był najlepszym zawodnikiem w meczu Hull City - Ipswich Town. Dzięki trafieniom trafił również do najlepszej jedenastki kolejki angielskiej Championship. W minioną sobotę Hull podejmowało Reading, a Polak znów ustrzelił dublet.

Do przerwy to goście prowadzili 1:0, dlatego nastroje wśród kibiców nie były wyjątkowo pozytywne. Z przebiegu gry lepsi byli jednak gospodarze, co zwiastowało ciekawą drugą połowę. Do remisu w 52. minucie doprowadził Kamil Grosicki. Polak uniknął pułapki ofsajdowej i wykorzystał podanie Fraizera Campbella. Płaskim strzałem po dalszym słupku zdobył pierwsze trafienie w tym meczu. 30-latek dołożył drugie trafienie na 13 minut przed końcem, podwyższając wynik na 3:1. Wcześniej drugiego gola dla Hull zdobył Mark Pugh.

Kamil Grosicki z dubletem. Zobacz bramki Polaka:

Kamil Grosicki w 33 meczach zdobył więc dziewięć goli i zanotował 11 asyst. Jego forma jest niesamowita. Jeśli piłkarze Hull City zachowają dyspozycję, istnieje szansa na fazę play-off i ewentualne baraże o awans do Premier League. Strata do szóstego miejsca wynosi pięć punktów, a do końca sezonu zostało sześć kolejek.