Kazachstan oblał ostatni test. Ograł go Kirgistan...

psz
Alexey Filippov
Piłkarze reprezentacji Kazachstanu, którzy już w niedzielę zagrają mecz eliminacji mistrzostw świata 2018 z Polską, oblali dzisiaj próbę generalną. Nasz najbliższy rywal przegrał na wyjeździe z Kirgistanem (0:2).

Obie bramki dla Kirgistanu padły po strzałach z dalszej odległości. Tuż przed przerwą (43. minuta) golkipera Kazachstanu zaskoczył Valerii Kichin, a w końcówce zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Mirlan Murzaev (84. minuta). Nasz najbliższy rywal wyszedł na to spotkanie w najmocniejszym zestawieniu.

Mecz Kazachstan - Polska już w niedzielę o godzinie 18.

Materiał oryginalny: Kazachstan oblał ostatni test. Ograł go Kirgistan... - Gol24