Stanisław Wróbel
W meczu 6.kolejki Hummel 4.ligi świętokrzyskiej Klimontowianka Klimontów pokonała Wierną Małogoszcz 1:0. Sędzia pokazał w tym meczu dwie czerwone kartki. Oba zespoły kończyły grę w "10.

Klimontowianka Klimontów - Wierna Małogoszcz 1:0 (1:0)

Bramka: Jacek Rożek 8
Klimontowianka: Pietrasik - Kosno, Niziołek, Rękas, Wochniak - Turek, Miłek (w 83 Chmiel) , Stępień, Skrzypek - Kaczmarczyk (od 24 Halat), Rożek
Wierna: Spurek - Wroński, Molęda, Czarnecki, Sornat - Malinowski, Rogula, Soboń, Klapa - Gajek, Rejowski

Mecz miał dużą dramaturgię. Jacek Rożek w 8 minucie zdobył bramkę, która ostatecznie dała 3 punkty, ale dostał też czerwoną kartkę i osłabił zespół. Do tej sytuacji doszło w 52 minusie. Sędzia uznał, że za wysoko uniósł nogę i kopnął w twarz przeciwnika. Karą było usunięcie z boiska.

Ale mimo, że Klimontowianka grała w "10" przeważała i miała jeszcze kilka sytuacji do zdobycia gola. Najlepszą w 90 minucie - rzut karny. Do jedenastki podszedł Patryk Niziołek i...jej nie wykorzystał.

Druga czerwona kartka w meczu została pokazana graczowi Wiernej Małgoszcz w 90 minucie za faul na wychodzącym zam na sam Kamilu Hałacie.