Kolarze mieli w Kielcach sylwestrowy mecz piłki nożnej....

Kolarze mieli w Kielcach sylwestrowy mecz piłki nożnej. Grali Zbigniew Piątek i Kazimierz Stafiej [DUŻO ZDJĘĆ, WIDEO]

Dorota Kułaga

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Uczestnicy sylwestrowego meczu piłkarskiego, który w poniedziałek, 31 grudnia, odbył się na Stadionie Leśnym w Kielcach.
1/38
przejdź do galerii

Uczestnicy sylwestrowego meczu piłkarskiego, który w poniedziałek, 31 grudnia, odbył się na Stadionie Leśnym w Kielcach. ©Fot. Dorota Kułaga

Byli i obecni kolarze, trenerzy i sympatycy tej dyscypliny sportu na zakończenie 2018 roku rozegrali w Kielcach mecz piłki nożnej. Były duże emocje. Zagrali między innymi olimpijczyk Zbigniew Piątek, obecnie wójt Piekoszowa i Kazimierz Stafiej, były reprezentant Polski, a teraz prezes grupy DEK Meble Cyclo Korona Kielce.
-To tradycja od paru ładnych lat, że byli i obecni kolarze, sympatycy tej dyscypliny sportu spotykają się na meczu sylwestrowym. Chodzi o to, żeby na sportowo zamknąć stary rok i powitać nowy. To jest fajna tradycja. Później, po takim meczu, składamy sobie życzenia. Jest okazja do rozmowy, bo w ciągu roku trudno spotkać się ze wszystkimi kolegami z peletonu, ponieważ tempo życia jest wysokie. A teraz jest idealna okazja.
Wszyscy wiedzą, przyjeżdżają, spędzamy czas na sportowo. Myślę, że ta tradycja będzie kontynuowana - mówił Zbigniew Piątek, były utytułowany kolarz, olimpijczyk, zawodnik, który nazywany był profesorem peletonu.

Mecz był zacięty. Sporo emocji dostarczyły zwłaszcza pojedynki Zbigniewa Piątka, który grał w ataku, z Kazimierzem Stafiejem, strzegącym bramki przeciwnej drużyny. Trzeba przyznać, że bramkarze wystąpili w tym spotkaniu w głównych rolach, bo zarówno wspomniany Kazimierz Stafiej, jak i Włodzimierz Kardynał popisywali się udanymi interwencjami.-Chodzi o to, żeby dobrze skończyć ten rok i dobrze zacząć kolejny. Duża frajda, dobra zabawa. Polecam wszystkim. Może na Sylwestrze nogi będą trochę bolały, bo wszyscy walczą tera ambitnie, ale fajnie, że po raz kolejny udało nam się spotkać - powiedział Kazimierz Stafiej, były reprezentant Polski, obecnie prezes grupy DEK Meble Cyclo Korona Kielce.

Sporo ciekawych zagrań zaprezentowali też Łukasz Dudała i Marek Konieczny, znany fizjoterapeuta. -Marek, widać, że podpatrywałeś Koronę - rzucił do niego z uśmiechem jeden z kolegów, gdy popisał się on ciekawym technicznym zagraniem. -To bardziej Barcelona niż Korona - dodał drugi z kolegów.

W spotkaniu sylwestrowym, które odbyło się na Stadionie Leśnym w Kielcach, zagrali też między innymi Paweł Bieniek, Karol Wojciechowski, Wojciech Skarżyński, Krzysztof Kajtek, Włodzimierz Kardynał.


POLECAMY RÓWNIEŻ:


Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]
Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowaZgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

ZOBACZ TEŻ: Sportowy flesz filmowy. Którzy sportowcy mają najwięcej dzieci?

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Waszym zdaniem

Kto zostanie siatkarskim mistrzem Polski 2018/19?