Kolejne zwycięstwo sądeckich piłkarek ręcznych

Jerzy Filipiuk
W meczu 2. kolejki rozgrywek play-out superligi piłkarek ręcznych (o miejsca 9.-12.) Olimpia-Beskid Nowy Sącz wygrała na własnym boisku z UKS PCM Kościerzyna 26:23.

Przez większą część pierwszej połowy spotkania gra była wyrównana, zacięta. Przyjezdne po kwadransie prowadziły 7:6. W 21 minucie było tylko 9:8 dla gospodyń, ale w końcówce tej części meczu odskoczyły one rywalkom na cztery gole.

Po zmianie stron sądeczanki, które już tydzień wcześniej zapewniły sobie utrzymanie, kontrolowały sytuację na parkiecie i cały czas prowadziły różnicą kilku bramek.

Olimpia-Beskid Nowy Sącz – UKS PCM Kościerzyna 26:23 (15:11)

Bramki: Nocuń 7, Leśniak 6, Smbatian 3, Stelmach 3, Stokłosa 3, Płachta 2, Lesik 1, Olejarczyk 1 – Ziółkowska 5, Żukowska 5, Mokrzka 3, Borysławska 3, Wójcik 3, Białek 2, Górna 2.

Materiał oryginalny: Kolejne zwycięstwo sądeckich piłkarek ręcznych - Dziennik Polski