PBERZaktualizowano
East News
Championship. Mateusz Klich strzelił swojego drugiego gola w nowym sezonie Championship. Leeds United w meczu drugiej kolejki pokonało na wyjeździe Derby County, a Polak otworzył wynik spotkania w pierwszej połowie.

Mateusz Klich jest najwyraźniej jednym z wygranych przygotowań do nowego sezonu w barwach Leeds United. Marcelo Bielsa był pod wrażeniem dokonań Polaka w sparingach, były zawodnik Cracovii odwdzięcza się znakomitymi występami. Klich strzelił drugiego gola w drugim kolejnym meczu ligowym. Tym razem pomocnik wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Derby County, otwierając wynik spotkania w pierwszych minutach.

Mateusz Klich strzelił gola już w piątej minucie gry, potem jeszcze zanotował asystę. Jego Leeds wygrało z Derby County 4:1 i po dwóch meczach nowego sezonu ma na koncie sześć punktów. Klubowym kolegą Polaka jest Barry Douglas, były piłkarz Lecha Poznań.

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Więcej o LIDZE ANGIELSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Gruz, brud i wysłużone trybuny. Najgorsze stadiony w Polsce [TOP 10]

Materiał oryginalny: Kolejny gol Mateusza Klicha! Drugie ligowe trafienie reprezentanta Polski w meczu z Derby County [WIDEO] - Gol24