Kontuzja napastnika Lecha Poznań w meczu kadry. Najpierw zmarnował karnego

Maciej Lehmann
Nie wiadomo jeszcze jaka pauza czeka Filipa Szymczaka.
Nie wiadomo jeszcze jaka pauza czeka Filipa Szymczaka. Adam Jastrzebowski
Bardzo pechowo zakończył się dla Filipa Szymczaka towarzyski mecz kadry U21 ze swoimi rówieśnikami z Austrii (0:0). Napastnik Lecha Poznań doznał groźnie wglądającej kontuzji. Kilka minut wcześniej zmarnował karnego.

Polska reprezentacja U21 rywalizowała w Turcji ze swoimi rówieśnikami z Austrii. Mecz zakończył się remisem 0:0. Niestety to nie jedyna zła wiadomość.

W 62 minucie Filip Szymczak został brutalnie sfaulowany przez jednego z rywali i z pomocą lekarza kadry musiał opuścić boisko.

Dwie minuty wcześniej Szymczak nie wykorzystał rzutu-karnego.

W kadrze U21 90 minut rozegrali lechici Filip Marchwiński oraz wypożyczony do Odry Opole Maksymilian Pingot. Cały mecz zaliczył też skrzydłowy Warty Poznań Kajetan Szmyt.

Lech Poznań ma najwięcej reprezentantów. Zobacz w galerii, kto wyjechał na mecze reprezentacji ---->

Reprezentanci z Lecha Poznań, Warty Poznań i KKS Kalisz. Zob...

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?