Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa ONLINE. Czy Vuković to...

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa ONLINE. Czy Vuković to dobry trener? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Koniec meczu! Legia strzela bramkę w ostatniej sekundzie meczu! Takie zwycięstwa budują atmosferę w drużynie. Zobaczymy czy będzie to impuls do lepszej gry Wojskowych!

• Co za historia! Paweł Stolarski wyrzucił piłkę długą piłkę z autu. Jose Kante przedłużył i Walerian Gwilia pakuje ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Walerian Gwilia! W ostatnich sekundach meczu!

• Ależ było blisko! Walerian Gwilia dograł idealnie na głowę Igora Lewczuka, ale doświadczony obrońca posyła piłkę nad bramkę.

• 4 minuty doliczone.

• Bardzo dobre uderzenie notuje Uros Duranović! Radosław Majecki zdołał jednak wyłapać futbolówkę.

• Oba zespoły od kilkunastu minut grają bardzo zachowawczo. Nie możemy doczekać się akcji ofensywnych....

• Inaki Astiz kolejnym zawodnikiem, który zostaje ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Marcin Cebula zmieniony przez Erika Pacindę.

• Uros Duranović mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna pomoc medyczna.

• Za przerwanie kontrataku przeciwnika żółtą kartką zostaje ukarany Jose Kante.

• Artur Jędrzejczyk zgubił krycie w polu karnym rywala, tylko że jego strzał daleki był od ideału.

• Sprytne uderzenie Andre Martinsa. Piłka szybowała po ziemi, ale końcówkami palców obija ją bramkarz gospodarzy.

• Kolejny faul tuż przy 16 gospodarzy. Teraz Mariusz Złotek pokazuje już żółtą kartkę. Ukarany zostaje Ivan Marquez.

• Dobre uderzenie Waleriana Gwilii odbija Patryk Sokół. Sędzia wcześniej odgwizduje faul w murze i Korona zacznie ze stojącej piłki.

• Ostatnia zmiana w ekipie Legii. Dominik Nagy zmienia Tomasza Jodłowca.

• Jose Kante faulowany tuż przed polem karnym Korony! Będzie bardzo groźnie.

• Jose Kante próbował obsłużyć Luquinhasa, ale defensorzy Korony zdołali przerwać podanie Gwinejczyka.

• Aleksandar Vuković zmienia także Arvydasa Novikovasa. Na murawie melduje się Walerian Gwilia.

• Uros Duranović zmienia Michala Papadopulosa.

• Zmiany w obu drużynach. Jose Kante pojawia się na murawie, a schodzi Jarosław Niezgoda.

• Igor Lewczuk ogląda żółtą kartkę.

• Dobra akcja Legii. Inaki Astiz podał do Jarosława Niezgody, który wyłożył piłkę Arturowi Jędrzejczykowi. Kapitan gośći uderzył jednak za słabo i spokojnie broni Paweł Sokół.

• Michael Gardawski ukarany żółtą kartką.

• Marcin Cebula wpadł w pole karne, ale Inaki Astiz w ostatniej chwili ratuje swój zespół przed stratą gola!

• Daniel Dziwniel fatalnie dogrywa w pole karne Legii. Od bramki zacznie Majecki.

• Nastąpiła jedna zmiana w przerwie. Na murawę nie wybiegł Wato Arweladze, a zmienił go Ivan Jukić.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Legia przed przerwą opadła z sił i aktualnie jest remis. Wracamy po 15-minutowej przerwie!

• Wato Arweladze wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, ale trafia prosto w Radosława Majeckiego!

• Piękny gol Czecha, który wyprzedził Inakiego Astiza i bramkarz Legii nie miał żadnych szans przy uderzeniu napastnika gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! To co się nie udało przed chwilą udało się teraz! Michal Papadopulos doprowadza do remisu!

• Znakomita interwencja Radosława Majeckiego! Młody bramkarz z dużymi problemami broni uderzenie Michala Papadopulosa.

• Słabiutkie uderzenie notuje Arweladze. Radosław Majecki takie uderzenie mógłby złapać z zamkniętymi oczami.

• Domagoj Antolic próbował obsłużyć pędzącego w stronę bramki Luquinhasa. W ostatniej chwili jednak Daniel Dziwniel zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Po raz kolejny Matej Pucko notuje dobrą indywidualną akcję. Zawodnik Korony z dużym spokojem minął Pawła Stolarskiego, ale Artur Jędrzejczyk zdołał zablokowań jego uderzenie.

• Matej Pucko próbował zaskoczyć Radosława Majeckiego. Jego strzał minął jednak bramkę Legii.

• Chwila przerwy w grze na uzupełnienie płynów przez zawodników. Temperatura nie sprzyja grze w piłkę.

• Znakomita akcja Pawła Stolarskiego! To dzięki niemu Legia prowadzi. Obrońca Wojskowych minął kilku rywali, a później wyłożył piłkę Litwinowi, który strzela pierwszego gola w barwach wicemistrza Polski!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arvydas Novikovas otwiera wynik meczu!

• Artur Jędrzejczyk ofiarnie walczył o piłkę w polu karnym rywala. Udało mu się przebić, jednak nie zdołał utrzymać futbolówki w boisku.

• Dobra indywidualna akcja Luquinhasa. Brazylijczyk minął kilku rywali, ale jego strzał został zablokowany.

• Pierwszy groźny strzał ze strony Korony Kielce! Próbował Wato Arweladze, ale piłka szybuje wysoko nad bramką.

• Bardzo bliski szczęścia był teraz Jarosław Niezgoda. Strzał głową napastnika Legii minimalnie minął słupek!

• Znakomite dośrodkowanie Arvydasa Novikovasa! Zabrakło niewiele, a Jarosław Niezgoda miałby szanse skierować piłkę do pustej bramki!

• Arvydas Novikovas wpadł w pole karne, tylko że jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Jarosław Niezgoda uderzył głową na bramkę, ale zabrakło mu dokładności. Z linii 5 metrów zacznie Korona.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Arvydasa Noivkovasa! Gdyby piłka minęła obrońców Korony to Jodłowiec miałby przed sobą pustą bramkę!

• Goście rozpoczynają mecz od środka boiska!

• Mariusz Złotek wyprowadza oba zespoły!

• Dzisiaj bardzo sentymentalną podróż przebywa Aleksnadar Vuković. Aktualny szkoleniowiec Legii w Koronie spędził ostatnie lata swojej kariery rozgrywając w jej barwach prawie 100 spotkań. Dzisiaj jednak nie ma mowy o sentymentach i interesuje go tylko zwycięśtwo.

• Na swój debiut w barwach Korony Kielce czeka Michał Żyro. Skrzydłowy, który w Legii spędził wiele lat po raz kolejny mecz zaczyna na ławce. Czy Gino Lettieri da mu dzisiaj szansę?

• Aleksandar Vuković po raz kolejny zaskakuje składem. W porównaniu do czwartkowego meczu Serb zmienił praktycznie całą formację defensywną. W pierwszym składzie wybiegną m.in Paweł Stolarski, Inaki Astiz i Igor Lewczuk, który rozegra swój pierwszy mecz od kiedy wrócił do Legii.

• Dzień dobry Państwu. Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za około 25 minut rozpocznie się mecz Korony Kielce z Legią Warszawa!

Bartłomiej Modzelewski

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Korona - Legia LIVE! Czy Vuković to dobry trener?

Korona - Legia LIVE! Czy Vuković to dobry trener? ©fot. sylwia dabrowa / polska press

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa ONLINE. Osłabiona wakacyjnymi wydarzeniami Korona Kielce dobrze rozpoczęła sezon 2019/2020. Teraz do Kielc przyjedzie Legia Warszawa, której gra daleka jest od idealnej. Mecz z Kielczanami będzie kolejnym sprawdzianem umiejętności trenerskich Aleksandra Vukovicia. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa ONLINE

Jak co sezon Korona Kielce przez wielu skazywana jest na spadek do 1 ligi. W tym roku są to tego powody. Sytuacja w klubie nie jest bowiem kolorowa i to nie tylko w drużynie, ale także w strukturach Korony.
Z drużyny odeszło kilku dobrych, doświadczonych graczy takich jak Matthias Hamrol, Elia Soriano, Ken Kallaste czy przede wszystkim Bartosz Rymaniak. Mimo wszystkich zawirowań Kielczanom udało się wygrać mecz w pierwszej kolejce. Po dość trudnym spotkaniu pokonali w Bełchatowie pokonali Raków Częstochowa i humory kibiców trochę się poprawiły. Trzeba jednak jasno podkreślić, że jest to dopiero początek sezonu PKO Ekstraklasy, a Gino Lettieri nie ma zbyt dużego pola manewru w wyborze składu.

Przeciwnikiem Korony Kielce będzie Legia Warszawa. Legia, która ostatnie miesiące ma bardzo, ale to bardzo słabe. Wyniki w Europejskich Pucharach chociaż udane, to nie mogą napawać optymizmem. W czwartkowym meczu przeciwko dużo niżej notowanemu KuPS Kuopio, Wojskowi grali bardzo topornie i bez pomysłu. Owszem udało im się zwyciężyć, ale wynik 1:0 przy własnej publiczności nikogo nie satysfakcjonuje. W ekipie prowadzonej przez Aleksandara Vukovicia widać brak przygotowania taktycznego. Gra Legii nie może się podobać i tak naprawdę nikt nie wie jaki futbol chce grać drużyna wicemistrza Polski. Kibice stołecznego klubu w czwartkowy wieczór pożegnali swoich ulubieńców gromkimi gwizdami co pokazuje jak duże niezadowolenie panuje w Warszawie.

Oglądaj mecz Korona Kielce - Legia Warszawa na żywo online w Player.pl >>>

Serbski szkoleniowiec Legii zapowiada zmiany w składzie. Ostatnio rotacje nie wychodziły mu na dobre, ale może tym razem ma lepszy pomysł na ustawienie swojego zespołu.

- Rotacje są w tej chwili koniecznością, to nie jest mój wybór. Jak zrozumiemy pewne zależności fizjologiczne, w jakim stanie jest drużyna to jest to po prostu konieczność. Z drugiej strony nie uważam, żeby zawodnicy, grając co 7 dni nie łapali rytmu meczowego. Jak się gra co 3 dni to nie tylko łapie się rytm meczowy, a duże zmęczenie w momencie gdy organizm nie jest gotowy na taką intensywność. Łapiemy rytm meczowy ale 3-4 mecze to za mało. Potrzeba kilkanaście spotkań by go złapać - skomentował sytuację Aleksandar Vuković

Spotkanie w Kielcach będzie miało także aspekt sentymentalny. Po pierwsze ze swoją byłą drużyną zmierzy się Michał Żyro, który cały czas podkreśla jak ważna w jego życiu jest Legia. Skrzydłowy Korony jeszcze nie zdążył zadebiutować w nowych barwach, ale będzie na to szansa właśnie w meczu z klubem, w którym się wychował. Po drugie trener Legii - Aleksandar Vuković rozegrał w Koronie Kielce niespełna 100 spotkań przez 4 lata gry, więc drużyna z Kielc na pewno zapisała się w jego sercu.

- Podróż do Kielc na pewno będzie trochę sentymentalna, bo Korona to jedyny polski klub, w którym grałem oprócz Legii, a dodatkowo spędziłem tam 4,5 roku w roli asystenta. To klub, który mile wspominam i darzę szacunkiem, choć sentymentów na boisku nie ma - podkreślił serbski szkoleniowiec.

Sonda

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Korona Kielce - Legia Warszawa?

Przewidywane składy:
Korona: Sokół - Gardawski, Kovacević, Marquez, Dziwniel - Cebula, Żubrowski, Gnjatić, Pacinda, Duranović - Papadopulos.
Legia: Majecki - Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Rocha - Agra, Gwilia, Martins, Carlitos, Luquinhas - Kulenović.

Nie zagrają:
Korona: Radin (kontuzja), Bjelica, Kosakiewicz (rezerwy)
Legia: Cafu, Sanogo (po urazach)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Legia - Korona 3:0 (Ekstraklasa, 01.12.2018)
Korona - Legia 1:2 (Ekstraklasa, 28.07.2018)

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie mecz dostępny dzięki aplikacji Canal+ Sport Online, a także stronie ncplusgo.pl. Komentuje duet Adam Marchliński – Maciej Murawski. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!