Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

red
Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO Krzysztof Szymczak
Korona - ŁKS ONLINE. Dla Korony i ŁKS-u nadchodzący mecz 37. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie ostatnim nie tylko w sezonie 2019/2020, ale również przynajmniej na rok w ogóle w tych rozgrywkach. Oba kluby są już pewne spadku do pierwszej ligi oraz zajęcia odpowiednio przedostatniej i ostatniej pozycji w tabeli.

Korona - ŁKS ONLINE

Zarówno ŁKS i Korona po powrocie do gry po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa miały jeszcze szanse na utrzymanie w lidze, ale w rozegranych przez siebie spotkaniach nie punktowały na tyle dobrze, by na tym etapie rozgrywek móc jeszcze o nie walczyć. Piłkarze jednego, jak i drugiego klubu wygrali tylko po jednym meczu. Ogółem ŁKS zdobył cztery punkty, a Korona sześć.

Korona - ŁKS LIVE. Obie drużyny mają swoje powody, żeby dążyć do zwycięstwa. ŁKS chce zanotować mini serię - dwóch zwycięstw z rzędu. Łodzianie w tym sezonie mają zaledwie sześć wygranych i pragną godnie pożegnać się z najwyższą ligą. Korona chce przerwaę fatalną serię dziewięciu spotkań bez wygranej. Ostatni raz wygrali 31 maja, w Płocku z Wisłą 3:1. Jeśli nie pokonają ŁKS-u, to po raz drugi w historii klubu będą mieć serię dziesięciu meczów bez wygranej w Ekstraklasie. Pierwszy raz przytrafiła się im taka seria 10 lat temu, gdy zespół prowadził Marcin Sasal.

Oglądaj mecz Korona - ŁKS na żywo online w Player.pl >>>

W rundzie finałowej ełkaesiacy zdobyli trzy punkty (ostatnie zwycięstwo 3:2 nad Rakowem Częstochowa). Kielczanie w ostatnich sześciu meczach zgromadzili natomiast dwa punkty, na co złożyły się remisy z Arką Gdynia i Wisłą Kraków. Korona i ŁKS to zespoły, które zdobyły najmniej goli. Kielczanie trafili do siatki rywali 27 razy, ełkaesiacy są o sześć trafień lepsi od sobotniego rywala (33 gole).

Korona - ŁKS STREAM. W tym sezonie te dwie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Najpierw w Łodzi gospodarze zwyciężyli 4:1, a następnie w Kielcach lepsza była Korona, która wygrała 1:0. Jak będzie teraz?

Korona - ŁKS TRANSMISJA

Spotkanie Korona - ŁKS rozpocznie się w sobotę 18 lipca o godz. 17:30. Wszystkie cztery mecze grupy spadkowej będą rozgrywane w tym samym czasie. Transmisja tego spotkania w Canal+ Premium. Stream online dostępny jest pod adresem: canalplus.com, ncplusgo.pl i player.pl. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Rok temu polską ligę opuściło kilkunastu bardzo dobrych zawodników. Większość z nich starało się podbić lepsze rozgrywki, niż Ekstraklasa. Kto z nich poradził sobie najlepiej? Jak idzie tym piłkarzom, którzy postawili na transfer? Zobaczcie sami!