ŁKS Łódź

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Korona pokonała ŁKS 2:0!

• Daniel Szelągowski rozpoczął akcję jeszcze na własnej połowie. Przebiegł z piłką pół boiska i w sytuacji sam na sam pokonał Dawida Arndta.

• GOOOOOOOOOOL! DANIEL SZELĄGOWSKI! 2:0 DLA KORONY!

• Michal Gardawski został napomniany żółtą kartką.

• Maciej Wolski oddał silny strzał zza pola karnego. Futbolówka poszybowała prosto w Jakuba Osobińskiego.

• Dawid Lisowski wszedł w miejsce Marcina Cebuli.

• Daniel Szelągowski minął Morosa i dograł do Iwo Kaczmarskiego. Sytuację próbował ratować Dawid Arndt, ale nie dał rady. Piłka wylądowała w siatce!

• GOOOOOOOOOL! IWO KACZMARSKI! 1:0 DLA KORONY!

• Mateusz Spychała ukarany żółtą kartką.

• Carlos Moros wszedł na boisko w miejsce Jana Sobocińskiego.

• Marcin Wolski "zarobił" żółtą kartkę za faul taktyczny.

• Mateusz Sowiński zameldował się na boisku w miejsce Milana Radina.

• Maciej Wolski wszedł w miejsce Jana Grzesika.

• Jakub Żubrowski został napomniany żółtą kartką.

• Łukasz Sekulski zameldował się na boisku w miejsce Jakuba Wróbla.

• Adam Ratajczyk ładnie obrócił się z futbolówką, ale uderzył obok słupka.

• Coraz bliżej Korona! Jacek Kiełb z kilkunastu metrów trafił w słupek.

• Mateusz Spychała strzelił po długim rogu. Minimalnie obok słupka.

• Daniel Szelągowski wbiegł dynamicznie i uderzył zza pola karnego. Dawid Arndt odbił piłkę na rzut rożny.

• Iwo Kaczmarski zastąpił na boisku Ognjena Gnjaticia.

• Gramy! Druga połowa już się rozpoczęła!

• Konie pierwszej połowy! Do przerwy w Kielcach bez bramek.

• Mocny strzał Macieja Dąbrowskiego. Futbolówka minęła słupek bramki Korony.

• Mateusz Spychała dogrywał z prawego skrzydła w pole karne do Jacka Kiełba. Pomocnik Korony z bliskiej odległości uderzył nad poprzeczką!

• Przerwa w grze. Jan Sobociński odczuł starcie z rywalem, ale już się pozbierał.

• Pomylił się interweniujący w polu karnym Maciej Dąbrowski. Było groźnie, ale błąd obrońcy naprawił golkiper Dawid Arndt.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Maciej Dąbrowski. Na posterunku był Jakub Osobiński.

• Mocne uderzenie Pirulo z rzutu wolnego. Piłka minęła jednak poprzeczkę.

• Główkuje po rzucie rożnym Jan Grzesik. Koronę przed utratą bramki uratowała poprzeczka!

• Adrian Klimczak pocelował na bramkę Korony z ostrego kąta. Odbił futbolówkę Jakub Osobiński.

• Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

• Spotkanie dwóch najsłabszych zespołów tego sezonu poprowadzi arbiter Szymon Marciniak.

• W rundzie finałowej ełkaesiacy zdobyli 3 punkty (ostatnie zwycięstwo 3:2 nad Rakowem Częstochowa). Kielczanie w ostatnich sześciu meczach zgromadzili natomiast ledwie 2 punkty, na co złożyły się remisy z Arką Gdynia i Wisłą Kraków. Korona i ŁKS to zespoły, które w całym sezonie zdobyły najmniej goli. Kielczanie trafili do siatki rywali 27 razy, ełkaesiacy są o sześć trafień lepsi od sobotniego rywala (33 gole).

• Oto wyjściowa jedenastka ŁKS:

• Tak prezentuje się skład Korony Kielce:

• Obie drużyny mają swoje powody, żeby dążyć do zwycięstwa. ŁKS chce podtrzymań passę dwóch wygranych z rzędu. Korona chce przerwać fatalną serię dziewięciu spotkań bez wygranej. Ostatni raz kielczanie wygrali 31 maja, w Płocku z tamtejszą Wisłą 3:1.

• Dla Korony i ŁKS-u nadchodzący mecz 37. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie ostatnim nie tylko w sezonie 2019/2020, ale również przynajmniej na rok w ogóle w tych rozgrywkach. Początek spotkania o godz. 17:30. Witamy w relacji LIVE!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

korona łks transmisja

Korona Kielce - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Szymczak

Korona - ŁKS ONLINE. Dla Korony i ŁKS-u nadchodzący mecz 37. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie ostatnim nie tylko w sezonie 2019/2020, ale również przynajmniej na rok w ogóle w tych rozgrywkach. Oba kluby są już pewne spadku do pierwszej ligi oraz zajęcia odpowiednio przedostatniej i ostatniej pozycji w tabeli.

Korona - ŁKS ONLINE

Zarówno ŁKS i Korona po powrocie do gry po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa miały jeszcze szanse na utrzymanie w lidze, ale w rozegranych przez siebie spotkaniach nie punktowały na tyle dobrze, by na tym etapie rozgrywek móc jeszcze o nie walczyć. Piłkarze jednego, jak i drugiego klubu wygrali tylko po jednym meczu. Ogółem ŁKS zdobył cztery punkty, a Korona sześć.

Korona - ŁKS LIVE. Obie drużyny mają swoje powody, żeby dążyć do zwycięstwa. ŁKS chce zanotować mini serię - dwóch zwycięstw z rzędu. Łodzianie w tym sezonie mają zaledwie sześć wygranych i pragną godnie pożegnać się z najwyższą ligą. Korona chce przerwaę fatalną serię dziewięciu spotkań bez wygranej. Ostatni raz wygrali 31 maja, w Płocku z Wisłą 3:1. Jeśli nie pokonają ŁKS-u, to po raz drugi w historii klubu będą mieć serię dziesięciu meczów bez wygranej w Ekstraklasie. Pierwszy raz przytrafiła się im taka seria 10 lat temu, gdy zespół prowadził Marcin Sasal.

Oglądaj mecz Korona - ŁKS na żywo online w Player.pl >>>

W rundzie finałowej ełkaesiacy zdobyli trzy punkty (ostatnie zwycięstwo 3:2 nad Rakowem Częstochowa). Kielczanie w ostatnich sześciu meczach zgromadzili natomiast dwa punkty, na co złożyły się remisy z Arką Gdynia i Wisłą Kraków. Korona i ŁKS to zespoły, które zdobyły najmniej goli. Kielczanie trafili do siatki rywali 27 razy, ełkaesiacy są o sześć trafień lepsi od sobotniego rywala (33 gole).

Korona - ŁKS STREAM. W tym sezonie te dwie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Najpierw w Łodzi gospodarze zwyciężyli 4:1, a następnie w Kielcach lepsza była Korona, która wygrała 1:0. Jak będzie teraz?

Korona - ŁKS TRANSMISJA

Spotkanie Korona - ŁKS rozpocznie się w sobotę 18 lipca o godz. 17:30. Wszystkie cztery mecze grupy spadkowej będą rozgrywane w tym samym czasie. Transmisja tego spotkania w Canal+ Premium. Stream online dostępny jest pod adresem: canalplus.com, ncplusgo.pl i player.pl. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.