Jaromir Kruk, dor
Korona w tym sezonie strzela wyjątkowo mało goli, ale ostatnio bardzo dobrze broni. W czterech ostatnich kolejkach ekstraklasy podopieczni Mirosława Smyły nie tracili gola i mają aktualnie najlepszą serię wśród wszystkich 16 ekip. Żółto-czerwoni wyrównali wyniki z tego sezonu Piasta Gliwice, Lecha Poznań i Cracovii, które też zaliczały passy 4 spotkań na zero z tyłu.  Cracovia 1:0, Pogoń 1:0, Górnik Zabrze 0:0,  Jagiellonia 0:0 – tak wygląda wyczyn Korony, który można pobić w najbliższą niedzielę w Krakowie w potyczce z Wisłą. Powody do zadowolenia ma bramkarz Korony Kielce Marek Kozioł. Po raz ostatni skapitulował w 10 minucie spotkania z Arką Gdynia, które odbyło się 6 grudnia ubiegłego roku. W sumie Marek Kozioł jest niepokonany od 440 minut i jest to obecnie najlepszy wynik w polskiej ekstraklasie. Oby udało się go jeszcze poprawić w niedzielnym wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków, które rozpocznie się o godzinie 15.Nieźle ostatnio poczyna sobie także Górnik Zabrze – 3 mecze. W czołowych ligach Europy teraz brakuje jakiejś wyjątkowej passy,  Liverpool zagrał 2 spotkania bez straconych bramek w Anglii, najlepsza we Włoszech Genoa też tyle samo. Aktualne passe meczów bez straconych goli w ekstraklasieKORONA 4Górnik Zabrze 3Wisła Kraków 2Jagiellonia Białystok 1Lechia Gdańsk 1ŁKS Łódź 1Pogoń Szczecin 1Śląsk Wrocław 1Wisła Płock 1 Najlepsze passe teraz w czołowych ligach EuropyAngliaArsenal, Liverpool, Manchester United, Wolves – 2FrancjaMetz, AS Monaco, Nantes, Nice, Nimes, Reims – 1Hiszpania Betis, Leganes, Mallorca, Osasuna – 1NiemcyBorussia Dortmund, RB Lipsk – 1WłochyGenoa – 2Jaromir Kruk, dor
Korona w tym sezonie strzela wyjątkowo mało goli, ale ostatnio bardzo dobrze broni. W czterech ostatnich kolejkach ekstraklasy podopieczni Mirosława Smyły nie tracili gola i mają aktualnie najlepszą serię wśród wszystkich 16 ekip. Żółto-czerwoni wyrównali wyniki z tego sezonu Piasta Gliwice, Lecha Poznań i Cracovii, które też zaliczały passy 4 spotkań na zero z tyłu. Cracovia 1:0, Pogoń 1:0, Górnik Zabrze 0:0, Jagiellonia 0:0 – tak wygląda wyczyn Korony, który można pobić w najbliższą niedzielę w Krakowie w potyczce z Wisłą. Powody do zadowolenia ma bramkarz Korony Kielce Marek Kozioł. Po raz ostatni skapitulował w 10 minucie spotkania z Arką Gdynia, które odbyło się 6 grudnia ubiegłego roku. W sumie Marek Kozioł jest niepokonany od 440 minut i jest to obecnie najlepszy wynik w polskiej ekstraklasie. Oby udało się go jeszcze poprawić w niedzielnym wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków, które rozpocznie się o godzinie 15.Nieźle ostatnio poczyna sobie także Górnik Zabrze – 3 mecze. W czołowych ligach Europy teraz brakuje jakiejś wyjątkowej passy, Liverpool zagrał 2 spotkania bez straconych bramek w Anglii, najlepsza we Włoszech Genoa też tyle samo. Aktualne passe meczów bez straconych goli w ekstraklasieKORONA 4Górnik Zabrze 3Wisła Kraków 2Jagiellonia Białystok 1Lechia Gdańsk 1ŁKS Łódź 1Pogoń Szczecin 1Śląsk Wrocław 1Wisła Płock 1 Najlepsze passe teraz w czołowych ligach EuropyAngliaArsenal, Liverpool, Manchester United, Wolves – 2FrancjaMetz, AS Monaco, Nantes, Nice, Nimes, Reims – 1Hiszpania Betis, Leganes, Mallorca, Osasuna – 1NiemcyBorussia Dortmund, RB Lipsk – 1WłochyGenoa – 2Jaromir Kruk, dor Zdjęcia Paweł Jańczyk
Korona w tym sezonie strzela wyjątkowo mało goli, ale ostatnio bardzo dobrze broni. W czterech ostatnich kolejkach ekstraklasy podopieczni Mirosława Smyły nie tracili gola i mają aktualnie najlepszą serię wśród wszystkich 16 ekip. Żółto-czerwoni wyrównali wyniki z tego sezonu Piasta Gliwice, Lecha Poznań i Cracovii, które też zaliczały passy 4 spotkań na zero z tyłu. Cracovia 1:0, Pogoń 1:0, Górnik Zabrze 0:0, Jagiellonia 0:0 – tak wygląda wyczyn Korony, który można pobić w najbliższą niedzielę w Krakowie w potyczce z Wisłą. Nieźle ostatnio poczyna sobie także Górnik Zabrze – 3 mecze. W czołowych ligach Europy teraz brakuje jakiejś wyjątkowej passy, Liverpool zagrał 2 spotkania bez straconych bramek w Anglii, najlepsza we Włoszech Genoa też tyle samo.