dor
Piłkarze Korony Kielce przegrali ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej w ekstraklasie. Na boisku przy ulicy Kusocińskiego ulegli Radomiakowi Radom 3:5. Korona Kielce - Radomiak Radom 3:5 (1:1)Bramki: Marcin Cebula 4, Bojan Cecarić 58, Ognjen Gnjatić 84 - Dawid Abramowicz 18, Damian Nowak 70, 82, 86, Merveille Fundambu 77.Korona: Osobiński (46. Sokół) - Spychała (64. Szymusik), Kovacević, Tzimopoulos (64. Gnjatić), Lisowski (64. Prętnik) - Cebula (64. Gill), Radin (64. Zalazar), zawodnik testowany, Lioi (46. Theobalds)  - Pućko, Cecarić.Radomiak: Kryczka - Banasiak (60 Jakubik), Cichocki, Pietrzyk (60 Świdzikowski), Abramowicz - Leandro (70 Sokół), Karwot (70 Fundambu), Kaput, Makowski, Mikita (70 Nowakowski) - Górski (60 Nowak).Żółte kartki: Radin, Pucko, Theobalds - Karwot, Kaput.W 4. minucie kielczanie objęli prowadzenie. Autorem bramki był Marcin Cebula, który przejął piłkę po błędzie jednego z obrońców Radomiaka, przebiegł z nią kilka metrów i silnym strzałem pokonał Mateusza Kryczkę. Radomiak odpowiedział w 18 minucie - gola strzelił Dawid Abramowicz. W 58. minucie wypożyczony z Cracovii Bojan Cecarić po świetnym dośrodkowaniu Mateja Pućki strzałem głową posłał futbolówkę do siatki. Kilkadziesiąt sekund później żółto-czerwoni mogli znów podwyższyć wynik, jednak najpierw uderzenie Cebuli wybronił Kryczka, a z kolei dobitka Pucki okazała się niecelna.W końcówce Ognjen Gnjatić zdobył trzecia bramkę dla Korony, ale Radomiak w tej części gry był skuteczniejszy - trafił cztery razy i wygrał sparing 5:3. (dor)
Piłkarze Korony Kielce przegrali ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej w ekstraklasie. Na boisku przy ulicy Kusocińskiego ulegli Radomiakowi Radom 3:5. Korona Kielce - Radomiak Radom 3:5 (1:1)Bramki: Marcin Cebula 4, Bojan Cecarić 58, Ognjen Gnjatić 84 - Dawid Abramowicz 18, Damian Nowak 70, 82, 86, Merveille Fundambu 77.Korona: Osobiński (46. Sokół) - Spychała (64. Szymusik), Kovacević, Tzimopoulos (64. Gnjatić), Lisowski (64. Prętnik) - Cebula (64. Gill), Radin (64. Zalazar), zawodnik testowany, Lioi (46. Theobalds) - Pućko, Cecarić.Radomiak: Kryczka - Banasiak (60 Jakubik), Cichocki, Pietrzyk (60 Świdzikowski), Abramowicz - Leandro (70 Sokół), Karwot (70 Fundambu), Kaput, Makowski, Mikita (70 Nowakowski) - Górski (60 Nowak).Żółte kartki: Radin, Pucko, Theobalds - Karwot, Kaput.W 4. minucie kielczanie objęli prowadzenie. Autorem bramki był Marcin Cebula, który przejął piłkę po błędzie jednego z obrońców Radomiaka, przebiegł z nią kilka metrów i silnym strzałem pokonał Mateusza Kryczkę. Radomiak odpowiedział w 18 minucie - gola strzelił Dawid Abramowicz. W 58. minucie wypożyczony z Cracovii Bojan Cecarić po świetnym dośrodkowaniu Mateja Pućki strzałem głową posłał futbolówkę do siatki. Kilkadziesiąt sekund później żółto-czerwoni mogli znów podwyższyć wynik, jednak najpierw uderzenie Cebuli wybronił Kryczka, a z kolei dobitka Pucki okazała się niecelna.W końcówce Ognjen Gnjatić zdobył trzecia bramkę dla Korony, ale Radomiak w tej części gry był skuteczniejszy - trafił cztery razy i wygrał sparing 5:3. (dor) Fot. Korona Kielce
Piłkarze Korony Kielce przegrali ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej w ekstraklasie. Na boisku przy ulicy Kusocińskiego ulegli Radomiakowi Radom 3:5. Korona Kielce - Radomiak Radom 3:5 (1:1) Bramki: Marcin Cebula 4, Bojan Cecarić 58, Ognjen Gnjatić 84 - Dawid Abramowicz 18, Damian Nowak 70, 82, 86, Merveille Fundambu 77. Korona: Osobiński (46. Sokół) - Spychała (64. Szymusik), Kovacević, Tzimopoulos (64. Gnjatić), Lisowski (64. Prętnik) - Cebula (64. Gill), Radin (64. Zalazar), zawodnik testowany, Lioi (46. Theobalds) - Pucko, Cecarić.