reklama

KSW 47 [RELACJA TEKSTOWA, LIVE, GODZINA, PHILIP DE FRIES, KIEDY JEST KSW 47, PAY PER VIEW, TYPY, WALKA PUDZIANOWSKI KOŁECKI, GDZIE OGLĄDAĆ]

redZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (51 zdjęć)
KSW 47 [WAŻENIE, GODZINA, PHILIP DE FRIES, KIEDY JEST KSW 47, PAY PER VIEW, KSW 47 TYPY, POLSAT, WALKA PUDZIANOWSKI KOŁECKI, GDZIE OGLĄDAĆ, KARTA WALK]. Na 23 marca zaplanowano długo oczekiwaną przez kibiców galę KSW 47. W hitowej walce Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Szymonem Kołeckim.

KSW 47 - na żywo STREAM ONLINE ZA DARMO WYNIK Ipla [WALKI SKRÓTY, GDZIE OGLĄDAĆ w TV i w internecie, BILETY, PAY PER VIEW, TYPY, TRANSMISJA NA ŻYWO]

9. KSW 47 - Narkun vs. De Fries [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

PRZED NAMI DECYDUJĄCA WALKA. Stawką jest pas mistrzowski wagi ciężkiej. Zmierzą się ze sobą Phil De Fries oraz Tomasz NarkunKSW 47 Narkun vs. De Fries

Obaj zawodnicy już w klatce. Na razie jest czas na wybadanie się obu zawodników, Narkun jest szybszy od de Vriesa. Mocno prawym trafił celnie de Vries, wydostał się z opresji Polak. Rywal Narkuna mocny w stójce, znów przywalił Polakowi. De Vries próbuje skończyć walkę, Narkun ucieka i się skręca. Grad ciosów w stronę Polaka. Narkun wytrzymał do końca pierwszą rundę. Druga część walki Brytyjczyk wyniósł polaka na matę i Polakowi będzie ciężko wydostać się z parteru. De Fries okłada ciosami Narkuna. Polak wrócił do stójki po świetnej akcji! Założył dźwignię i niewiele brakowało, a by znokautował rywala. Trzecia runda przed nami! Obaj zawodnicy są już niezwykle zmęczeni. Kibice zaczynają gwizdać, nudno w klatce, bardzo mało spięć. Czwarta runda. Walka dalej toczy się w wolnym tempie. Zawodnicy rzadko wymieniają ciosy i trzymają dystans. Piąta runda jest bardzo bezpośrednia. Polak okłada de Vriesa ciosami, ale ten go łapie za nogę i trudno się będzie Polakowi z tego wywinąć. eria ciosów w bok i głowę Narkuna. Koniec walki, czekamy na werdykt sędziów. De Fries powinien zwyciężyć. 50-44, 50-44, 50-45 dla De Friesa! Pas zostaje u Brytyjczyka!

KSW 47 Narkun vs. De Fries

8. KSW 47 - Pudzianowski vs. Kołecki [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

TERAZ PRZED NAMI NAJSILNIEJSZA WALKA W HISTORII KSW-U KSW 47 Pudzianowski vs. Kołecki

Start! Walka jest bardzo dynamiczna. Ciosy kolanami Kołeckiego. Pudzian odwraca Kołeckiego, klincz równomierny. Nieudane zastawienie nogi Kołeckiego, za mocno trafiony Pudzian pomiędzy nogi i przerwa. Mocne kopnięcie Pudziana, szybka,zdecydowana wymiana i Kołecki wrzuca Pudziana w siatkę. KOŁECKI WYGRAŁ W DEBIUCIE W KSW-u. PUDZIAN SIĘ PODDAJE. Wydaję się, że to problem z pachwiną. Pudzianowski jest w bardzo słabym stanie, nie może się podnieść z maty. Były mistrz olimpijski zwyciężył. Kontuzja przeszkodziła Pudzianowskiemu w kontynuowaniu walki.

PUDZIAN GOTOWY NA WALKĘ Z KOŁECKIM!

7. KSW 47 - Mańkowski vs. Parke [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

KSW 47 Mańkowski vs. Parke

Mańkowski przełamał gardę Brytyjczyka, po chwili latające kolano w ciało Parke'a. Polak trafia prosto w nos rywala, zakrwawiona twarz przeciwnika. Czas na drugą rundę. Mańkowski powala rywala i przyciska go przy siatce. Polak ma przewagę. Jeden i drugi mocno obijają wątrobę rywala hakami. Czas na ostatnią trzecią rundę. Wymiana ciosów, Mańkowski szukał sprowadzenia, ale Parke się dobrze broni i sprowadza Polaka do parteru. Brytyjczyk ma przewagę. Polak próbuję założyć dźwignię na nogę rywala, ale nic z tego. Brytyjczyk konsekwentnie atakuje Polaka w parterze i jest na górze od dwóch minut. KONIEC WALKI! Czekamy na decyzję sędziów. Norman Parke zwycięża!

MAŃKOWSKI NAŁADOWANY PRZED WALKĄ

6. KSW 47 - Rodrigues Jr. vs Ishii [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

Czas na pierwsze starcie dziś w walce ciężkiej KSW 47 Rodrigues Jr. vs Ishii

Pojedynek jest bardzo wyrównany. Ishii lepiej się czuję w parterze i tam stwarza sobie przewagą, natomiast Brazylijczyk dąży do walki w stójce. Czas na decydującą trzecią rundę! Obecnie nuda w klatce z lekką przewagą Ishiiego. Czekamy na werdykt sędziego trudna walka do ocenienia. Ishii wygrywa. Arbitrzy ocenili: 30-27 Ishii, 29-28 Rodrigues, 29-28 Ishii!

5. KSW 47 - Janikowski vs. Ilić [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

KSW 47 Janikowski vs. Ilić

KOPNIĘCIE NOKAUTUJĄCE ILICIA!

Niespodziewany obrót spraw. Nokaut Serba na Polaku. Ogromna przewaga Janikowskiego w parterze nie dała nic w obliczu mocnego kopnięcia Ilicia w potylicę. Janikowski przegrywa walkę. W drugiej rundzie Polak buduje przewagę kontrolą pozycji oraz ciosami. Janikowski w parterze jest o wiele lepszy od Serba. Polak kończy drugą rundę na górze i jest znacząco lepszy. Janikowski zapaśniczo rzuca Iliciem o matę. Polskie grzmoty lądują na Serbie. Polak ewidentnie wygrał pierwszą rundę.

TERAZ POLAK KONTRA SERB!

4. KSW 47 - Wrzosek vs. Klaczek [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

KSW 47 Wrzosek vs. Klaczek

Pierwsza runda znakomita w wykonaniu Wrzoska. Klaczek wiele razy znajdował się na macie, a Wrzosek u góry nad nim zadawał ciosy. W drugiej rudzie Klaczek obalił rywala i sprowadził go do parteru. Teraz Wrzosek i Klaczek w klinczu przy siatce, który trwa od ponad minuty. Wrzosek docisnął rywala do siatki i bombarduje go ciosami. Druga runda dla Wrzoska, choć już bardziej wyrównana niż pierwsza. Wrzosek w trzeciej rundzie zdobywa przewagę i zadaję ciosy w głowę rywala. KONIEC! Klaczek ruszył na sam koniec walki, ale nie ma wątpliwości, że to Wrzosek wygrywa ten pojedynek. Jednomyślni sędziowie: Marcin Wrzosek zwycięzcą!

PIERWSZE MINUTY I TAKI CIOOS WRZOSKA

Kolejna walka przed nami!

3. KSW 47 - Owczarz vs Chojnoska [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

KSW 47 Owczarz vs Chojnoska

Walka była bardzo wyrównana i toczyła się przez trzy rundy. Owczarz jednak wydawała się trzymać przewagę i kontrolować ciosy przeciwniczki. Zapowiada się na zwycięstwo Owczarz, czekamy na ostateczny werdykt sędziów. Niejednogłośna decyzja sędziów, ale Owczarz zwyciężynią, chyba zasłużenie. Arbitrzy głosowali: 29-28 Chojnoska, 29-28 Owczarz, 29-28 Owczarz.

Przed nami kobiecy pojedynek!

2. KSW 47 - Kazieczko vs. Kopera [WYNIK, WALKA, SKRÓT VIDEO 23.03.2019]

Tu pojawi się wynik i skrót walki KSW 47 Kazieczko vs. Kopera

Była to bardzo wyrównana walka, która toczyła się do końca i zakończyła się dopiero werdyktem sędziego. Sytuacja zmieniała się we wszystkich trzech rundach, jak w kalejdoskopie. Ostatnia część na pewno na korzyść Kazieczki. Sędziowie zadecydowali, że to Kazieczko wygrał walkę. Jeden z arbitrów wypunktował remis, a dwóch pozostałych zadecydowało o triumfie Kazieczki.

KSW 47 - WAŻENIE - FILMY, ZDJĘCIA, WYNIKI [KIEDY JEST KSW 47, VECTRA KSW 47, POLSAT SPORT, PUDZIANOWSKI, KSW 47 PAY PER VIEW]

KSW 47 - oficjalne WAŻENIE [FILM, ZDJĘCIA, WYNIKI, PIĄTEK 22.03.2019]

[KSW 47 - WAŻENIE - FILMY, ZDJĘCIA, WYNIKI [KIEDY JEST KSW 47, VECTRA KSW 47, POLSAT SPORT, PUDZIANOWSKI, KSW 47 PAY PER VIEW]
KSW 47 - TRENING MEDIALNY. Zobacz zdjęcia z oficjalnego treningu przed KSW 47 23.03.2019

KSW 47 - WAŻENIE piątek, 22.03.2019 - WYNIKI

Dla Mariusza Pudzianowskiego sobotni pojedynek z Szymonem Kołeckim będzie dziewiętnastym w Konfrontacji Sztuk Walki. 12 z nich zakończyło się zwycięstwami byłego strongmana.

[FAME MMA 3, KSW 47 KONFERENCJA, UPC KSW 47, GDZIE OGLĄDAĆ KSW 47, KSW 47 STREAM ONLINE]

Eksperci faworyta tego starcia upatrują w Pudzianowskim. Jego rywal – mistrz olimpijski z Pekinu (2008) w podnoszeniu ciężarów – przed walką podkreślał jednak, że jest dobrze przygotowany i umiejętnie dobierał sobie sparingpartnerów, aby jak najbardziej przypominali oni „Pudziana”.

[O KTÓREJ KSW 47, KSW 47 GODZINA, KSW 47 TYPY, KSW 47 LINK W INTERNECIE, KSW 47 TRANSMISJA]

„Tu liczy się, czy masz jaja. Ja walczyłem z największymi, wygrywałem czy przegrywałem, ale walczyłem z: Nastulą, Bedorfem, Gracie, Grahamem, Silvą… Z całym szacunkiem dla przeciwników Szymona, ale on jeszcze nigdy nie walczył na takim poziomie jak w KSW. Jak to jest, to chłop przekona się już w Łodzi” – napisał Pudzianowski na swoim profilu na Facebooku.

[KSW 47 WYNIKI, KSW 47 KARTA WALK, GODLEWSKA KSW, KSW 47 JAK WYKUPIĆ PAY PER VIEW, KSW 47 W INTERNECIE]

W sobotę podczas gali KSW 47 w Łodzi piątą zawodową walkę MMA stoczy brązowy medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski (3-1). Wrocławianin zmierzy się z Serbem Aleksandarem Iliciem (10-2). „Joker” ma serię czterech zwycięstw z rzędu i nigdy nie przegrał przed czasem.

[KSW 47 KONFERENCJA, O KTÓREJ WALKA PUDZIANOWSKI KOŁECKI, KSW 47 SKRÓTY, KSW 47 WALKI, KSW 47 STREAM NA ŻYWO]

– Widziałem jego walki, jest całkiem niezły. To mańkut, lubi kopnąć, na głowę i wątrobę. Z tym, że nie wiadomo do końca, z kim on się bił. To zawodnik mocny na swoim podwórku. W KSW występują jednak najlepsi fighterzy w Polsce, rozpoznawalni w Europie i na świecie. Mam nadzieję, że będę dla niego najtrudniejszym rywalem w karierze – zapowiada Janikowski.

W walce wieczoru pogromca Mameda Chalidowa i posiadacz pasa kategorii półciężkiej, Tomasz Narkun, zmierzy się z czempionem wagi ciężkiej, Philem de Friesem.

Wejściówki na KSW 47 w Atlas Arenie można nabywać przez portal ebilet.pl.

-------->>> Czytaj dalej - KARTA WALK KSW 47

KSW 47 KARTA WALK, KTO WALCZY

  • Mariusz Pudzianowski (12-6, 5 KO, 2 Sub) - Szymon Kołecki (6-1, 6 KO)
  • Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub) - Norman Parke (25-6-1, 4 KO, 12 Sub)
  • Bartłomiej Kopera (9-4, 7 Sub) - Maciej Kazieczko (4-1, 2 KO)
  • Karolina Owczarz (1-0, 1 Sub) - Aleksnadra Rola (2-0)
  • Dawid Gralka (6-2, 4 Sub) - Paweł Polityło (3-1)
  • Marcin Wrzosek (13-5, 5 KO, 3 Sub) - Daniel Torres (8-4, 4 KO, 1 Sub)
  • Tomasz Narkun (16-2, 3 KO, 12 Sub) - Phil de Fries (16-6, 2 KO, 12 Sub)
  • Damian Janikowski (3-1, 3 KO) - Aleksandar Ilić (10-2, 6 KO, 2 Sub)
  • Fernando Rodrigues Jr. (12-4, 8 KO, 2 Sub) - Satoshi Ishii (19-8-1, 2 KO, 9 Sub)

Materiał oryginalny: KSW 47 [RELACJA TEKSTOWA, LIVE, GODZINA, PHILIP DE FRIES, KIEDY JEST KSW 47, PAY PER VIEW, TYPY, WALKA PUDZIANOWSKI KOŁECKI, GDZIE OGLĄDAĆ] - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 11

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

D
Damian

.Skorzystaj w serwisie z darmowej wersji trial i oglądaj za frico:
cutt.ly/Cwol5z

s
s

Najlepsza

n
na żywo

.Skorzystaj w serwisie z darmowej wersji trial i oglądaj za frico:
cutt.ly/Cwol5z

t
tutaj

Skorzystaj w serwisie z darmowej wersji trial i oglądaj za frico:
cutt.ly/Cwol5z

a
art78

ksw live (link wyżej)

a
art78

LIVE KSW

r
rfrefer

ferf

e
ewdwed

ewdwe

z
zlamie

mu kostke i koniec :D

W
Wrocław

Kolecki wygra w 1 rundzie przez K,o

G
Gość

Nie ma takiego przeciwnika co bym go nie przewrócił ... i co okazało się ,że jednak jest ...

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3