Kwidzyński Bieg Papiernika [WYNIKI, ZDJĘCIA]

Rafał Cybulski, ŁŻ
3385 zawodników ukończyło VII Kwidzyński Bieg Papiernika – to kolejny rekord frekwencji w tej imprezie. W tym roku pobity został również rekord trasy.

Zwycięzca , Marokańczyk Abderrahim Elasri pokonał 10-kilometrową trasę w czasie 29 minut 35 sekund. Tuż za nim przybiegł Kenijczyk Edwin Cheruiyot Melly, a trzecie miejsce zajął Polak Szymon Ropa. Najlepszy kwidzynianin, Michał Siejakowski zajął 10. miejsce.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ WYNIKI

Triumfator w nagrodę dostał czek na kwotę 1,5 tys. zł. Gratyfikacje finansowe dostało również pięciu kolejnych zawodników na mecie. Nagrodę od naszej redakcji dostał 71. na mecie Jarosław Laskowski z Małych Bałówek, co oczywiście jest związane z 71. rocznicą urodzin „Dziennika Bałtyckiego”, które świętowaliśmy przed dwoma dniami.

Więcej zdjęć na: kwidzyn.naszemiasto.pl

Materiał oryginalny: Kwidzyński Bieg Papiernika [WYNIKI, ZDJĘCIA] - Dziennik Bałtycki