Lech II Poznań – GKS Katowice LIVE, WYNIK, NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ GieKSa zagra o odkupienie win i odzyskanie zaufania kibiców

Tomasz Kuczyński
13.09.2020. GKS Katowice - Lech II Poznań 3:1.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
W środę 17.03.2021 r. w meczu 22. kolejki eWinner II ligi GKS Katowice grał we Wronkach z Lechem II Poznań i wygrał 2:1 (0:1). Obie bramki dla GieKSy zdobył Arkadiusz Woźniak. TUTAJ na dziennikzachodni.pl prowadzona była relacja LIVE z meczu Lech II Poznań – GKS Katowice.

Lech II Poznań - GKS Katowice 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Łukasz Szramowski (2), 1:1 Arkadiusz Woźniak (78), 1:2 Arkadiusz Woźniak (83)

Lech II: Bąkowski - Nawrocki, Onsorge, Dejewski, Palacz - Kozubal, Marchwiński (60. Laskowski), Krivets (89. Yatsenko) - Szramowski, Szymczak (60. Kryg), Karbownik (89. Ławrynowicz).

GKS: Mrozek - Wojciechowski, Janiszewski, Kołodziejski, Rogala - Sanocki (65. Kościelniak), Błąd, Gałecki (90. Jaroszek), Urynowicz (65. Figiel), Kiebzak (65. Woźniak) - Kozłowski (73. Kurbiel).

Żółte kartki: Marchwiński - Janiszewski, Urynowicz.
Sędziował: Mateusz Jenda (Warszawa)

Zapis LIVE
Koniec! GKS wygrał 2:1!

83. minuta - 2:1 dla GieKSy. Woźniak po rzucie rożnym wpakował piłkę do siatki!

78. minuta. Jest 1:1. Rezerwowy Arkadiusz Woźniak głową skierował piłkę do bramki. Podawała inny zmiennik - Dominik Kościelniak

70. minuta - bramkarz Lecha znów zatrudniony, tym razem po główce Michała Kołodziejskiego.

W 66. minucie groźnie uderzył Filip Kozłowski i bramkarz gospodarzy z trudem odbił piłkę.

60. minuta, dalej 1:0 dla rezerw Lecha.

Zaczęła się II połowa.

Koniec I połowy. GKS przegrywa 0:1.

36. minuta. Huknął zza pola karnego Grzegorz Rogala, następnie uderzał Marcin Urynowicz - bramkarz gospodarzy znów sobie poradził. GieKSa przeważa. Wcześniej Krzysztofa Bąkowskiego zatrudnił Sanocki.

23. minuta. Dalej 1:0 dla Lecha II. GKS na razie nie znajduje sposobu na zadanie ciosu.

7. minuta. GKS potrzebował chwilę, aby dojść do siebie. Krystian Sanocki uderzył z ostrego kąta nad bramką.

2. minuta. 1:0 dla gospodarzy. Bramkę strzałem w długi róg zdobył Łukasz Szramowski. Poznaniacy zaatakowali z pasją. W pierwszej akcji już zakotłowało się przed bramką GKS-u i był rzut rożny. Po nim Lech rozegrał piłkę i Szramowski strzelił lewą nogą z pola karnego.

Rozpoczął się mecz Lech II - GKS Katowice. GieKSa bez swojego kapitana Arkadiusza Jędrycha (pauza za żółte kartki). Opaskę przejął Adrian Błąd.

Znamy skład GKS-u Katowice na mecz we Wronkach.

Wcześniej pisaliśmy:
Kibice GKS-u nie mogą darować piłkarzom porażki 0:2 z Hutnikiem Kraków, czyli ostatnią drużyną w tabeli II ligi, w dodatku grającą od 52. minuty w dziesiątkę. Czy katowiczanie odkupią winy we Wronkach w meczu z rezerwami Lecha?

Zobacz ZDJĘCIE z jesiennego meczu GKS Katowice - Lech II Poznań, na którym mogli być kibice

LECH II - GKS KATOWICE GDZIE OGLĄDAĆ?

GieKSa podczas weekendowej kolejki pauzowała, straciła pozycję lidera na rzecz Górnika Polkowice i ma teraz punkt straty. W środę 17 marca zagra na wyjeździe z Lechem II Poznań, który w niedzielę wygrał z Hutnikiem w Krakowie 2:0.

Mecz GKS-u we Wronkach pokaże TVP Sport, więc kibice mają możliwość dokładnego przyjrzenia się poczynaniom drużyny trenera Rafała Góraka. Cierpliwość fanów się kończy, na kibicowskich forach w internecie pojawiły się sugestie o niesportowej postawie piłkarzy. Teraz katowiczanie sprawdzą się z rezerwami Lecha, które zajmują 14. miejsce (21 punktów w 20 meczach, GieKSa ma 41 pkt w 19 spotkaniach).

LECH II - GKS KATOWICE LIVE

- Po nieudanym meczu z Hutnikiem chcieliśmy się zrewanżować już w weekend, ale okazja na to przyjdzie dopiero w środę - mówi obrońca GKS-u Michał Kołodziejski. - Mam nadzieję, że pokażemy się we Wronkach z dobrej strony, mecz będzie dla nas udany i będziemy po nim w zupełnie innych nastrojach. Wiemy, że będzie to ciężki bój, ale mam nadzieję, że wyjdziemy z niego zwycięsko.

We wrześniu GKS Katowice wygrał u siebie Lechem II Poznań 3:1. W poprzednim sezonie GieKSa przegrała jednak we Wronkach 2:3, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry.

LECH II - GKS KATOWICE NA ŻYWO

Katowiczanie zagrają bez kapitana Arkadiusza Jędrycha, pauzującego za żółte kartki.

- Mamy rozbudowaną kadrę, nie mamy się czym martwić, więc gdy jedna osoba wypada zaraz kolejna jest gotowa do gry - dodaje Kołodziejski.

LECH II - GKS KATOWICE TRANSMISJA

Sędzią meczu we Wronkach będzie Mateusz Jenda (Warszawa).

Transmisja w TVP Sport rozpocznie się godz. 17.55.

eWinner II liga, 22. kolejka (17.03.2021)

• Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz (godz. 13)