Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MICKEY VAN DER HART 7 (grał do 57. minuty)...

Lech Poznań po siedmiu latach wygrywa u siebie z Zagłębiem Lubin (2:1) i podsumowuje mistrzowski sezon. Oceny piłkarzy

BRAMKARZ I OBROŃCY

MICKEY VAN DER HART 7 (grał do 57. minuty)
W pierwszej połowie bronił pewnie. To, co miał, to wybronił. To był jego ostatni mecz w Lechu.

ALAN CZERWIŃSKI 8 (grał do 71. minuty)
Pojawił się w wyjściowym składzie pierwszy raz od 11 listopada i meczu z Radomiakiem, a już po 10 minutach miał asystę na swoim koncie. Grał też pewnie w defensywie. Nie popełniał błędów. To był jego najlepszy mecz w Lechu, ale być może ostatni.

TOMASZ KĘDZIORA 7
Zagrał w pierwszym składzie w miejsce Milicia i w swoim drugim pożegnaniu z Lechem strzelił gola. To pierwszy gol Tomasza Kędziory w ekstraklasie od 9 kwietnia 2017 r. (z Legią). To był jego najlepszy mecz za ponownej przygody w Lechu.

LUBOMIR SATKA 4
Kilka razy dostał piłkę za plecy. Nie grał zbyt pewnie. Dopuścił się faulu w polu karnym na jednym z rywali, ale też dostał niełatwą piłkę od Dogulasa. Był nieco rozkojarzony.

BARRY DOUGLAS 5
Po początku było widać, że za dużo nie grał wiosną w Lechu (dopiero drugi występ i pierwszy od początku). Imponował spokojem w niektórych sytuacjach, ale w drugiej połowie „wsadził na minę” Satkę, przez co w ostateczności był rzut karny.

Sprawdźcie oceny piłkarzy Lecha za 22 wygraną w tym sezonie --->

Polecamy

Pogromca Hurkacza się nie zatrzymuje. Ograł zdecydowanego faworyta

Boruc wściekły na wypominanie mu gola. Komentarz hitem internetu

Rywal Polski na Euro 2024 straci selekcjonera? Cale życie marzył o pracy w Bayernie