Lech Poznań rozczarowany wynikiem i swoją grą po meczu z Legią Warszawa. Tylko remis 1:1. Oceniamy lechitów za to słabe spotkanie

Dawid Dobrasz
Lech Poznań przeważał w meczu z Legią Warszawa, ale ostatecznie mecz kończy się rozczarowującym dla Kolejorza 1:1. Rywale nie zagrażali bramce lechitów, ale jedną akcją w pod koniec pierwszej połowy potrafili doprowadzić do wyrównania i utrzymać remis. Z kolei druga połowa była totalnie do zapomnienia w kontekście piłki, a na pierwszy plan wychodzi sędziowska kontrowersja z końcówki spotkania. Kolejorz tym remisem zrównał się punktami z Pogonią Szczecin i wskoczył na pozycję lidera - przynajmniej do niedzielnego meczu Rakowa Częstochowa. Sprawdźcie, jak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza za hit 28. kolejki PKO Ekstraklasy.Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań --->Zobacz też: Transparent z Putinem na meczu Lech-Legia. Sektorówkę Putina w koszulce Spartaka przygotowali kibice Legii. A kibice Lecha bili brawo Adam Jastrzębowski

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0