krk
Twitter Legia Warszawa
Warszawska Legia rozegrała kolejne słabe spotkanie i w Gliwicach uległa Piastowi 0:2. - Będąc w Legii, grając w Legii, nie możemy k... przegrywać takich meczów, no i tak grać. Musimy więcej od siebie dawać. I na 12 bodajże kolejek nie możemy mieć czwartej porażki. I powiem tylko tyle, dziękuję - komentował na antenie TVP Katowice wzburzony Artur Jędrzejczyk.

Legia w niedzielę poniosła drugą porażkę z rzędu i czwartą w sezonie. W drugiej połowie Piast wypunktował stołeczny zespół, zadając mu dwa ciosy. Najpierw w 57. minucie bramkę dla gliwiczan zdobył Piotr Parzyszek, a na 2:0 podwyższył Jorge Felix. Po spotkaniu Artur Jędrzejczyk w ostrych słowach wypowiedział się na temat gry Legii.

Po 11. kolejkach legioniści zajmują miejsce poza grupą mistrzowską. Są na dziewiątej pozycji z 17. punktami.

W środę dowiedzieliśmy się, że rezerwowy bramkarz Górnika Zabrze trafił za kratki. Jest podejrzewany o gwałt. Jego koledzy po fachu też mierzyli się ostatnio z poważnymi (lub mniej poważnymi) zarzutami. Zobaczcie, jakie afery wybuchły od początku tego sezonu.

Doping, dezercja, kebab nad ranem. Afery i aferki z udziałem...