Legia Warszawa - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Odzyskać fotel lidera

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! Legia pewnie pokonuje ŁKS i wraca na pozycję lidera!

• Dobre uderzenie Mateusza Cholewiaka. Tym razem świetnie broni jednak Arkadiusz Malarz.

• 5 minut doliczone do tego spotkania.

• Świetne uderzenie Gwinejczyka z 20 metra! Arkadiusz Malarz był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante podwyższa prowadzenie Legii!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Przemysław Sajdak zmieniony przez Pirulo.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Domagoj Antolić pewnie zamienia karnego na gola!

• Rzut karny dla Legii! Po analzie VAR arbiter wskazuje na wapno!

• Zawodnicy Legii domagają się odgwizdania rzutu karnego. Bartosz Frankowski słucha podpowiedzi czy nie było aby zagrania ręką!

• Mateusz Cholewiak debiutuje w barwach Legii Warszawa. Zmienia Luquinhasa.

• Srnić huknął z dystansu, ale piłka przeleciała daleko od bramki!

• Maciej Dąbrowski doznał urazu, który wykluczył go z gry. Zmienia go Jan Sobociński.

• Jose Kante dopadł do zagranej piłki, ale przerzucił piłkę nad poprzeczkę.

• oraz Łukasz Piątek.

• Posypały się żółte kartki dla zawodników gości. Ukarany Jan Grzesik....

• Dragoljub Srnić zmienia Macieja Wolskiego

• Świetna interwencja Arkadiusza Malarza, który broni strzał Jose Kante! Legia w natarciu!

• Maciej Rosołek był bardzo blisko drugiej bramki! Młody zawodnik trafił w słupek!

• Świetne dośrodkowanie Marko Vesovicia na głowę Macieja Rosołka, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Rosołek doprowadza do remisu!

• Walerian Gwilia zmienia Andre Martinsa.

• To powinien być gol! Luquinhas huknął z 15 metra, ale Arkadiusz Malarz popisuje się znakomitą interwencją!

• Tragiczne dośrodkowanie Marko Vesovicia. Legioniści nie byli w stanie oddać strzału na bramkę Malarza.

• Maciej Rosołek melduje się na murawie, w miejsce Arvydasa Novikovasa.

• Radosław Majecki spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Tym razem ukarany żółtą kartką został Przemysław Sajdak.

• Igor Lewczuk ukarany żółtą kartką.

• Przysnęła defensywa Legii! Łukasz Piątek otrzymał podanie na 5 metrze i wpakował piłkę do bramki! Legia przeważała, a traci gola. Mamy sporą niespodziankę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Piątek zdobywa bramkę!

• Luquinhas miał piłkę na 20 metrze i zamiast oddać strzał na bramkę to zdecydował się na podanie, które było bardzo niedokładne.

• Michał Karbownik świetnie dograł do pędzącego lewym skrzydłem Novikovasa. Litwin dośrodkował prosto w ręce Arkadiusza Malarza.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Legia kontroluje przebieg meczu, ale nie potrafi pokonać Arkadiusza Malarza. Liczymy na bramki po 15-minutowej przerwie!

• Znowu było bardzo blisko gola dla Legii! Arkadiusz Malarz odbił piłkę po strzale Wszołka i próbował dobić ją Jose Kante! Gwinejczyk staranował tylko bramkarza ŁKS-u, który potrzebuje pomocy medycznej.

• Ależ było blisko! Jose Kante tym razem oddał świetny strzał, ale trafił tylko w boczną siatkę!

• Po raz kolejny dzisiaj Michał Karbownik świetnie minął rywali na lewym skrzydle. Dograł do Jose Kante, który znowu nie potrafił oddać dobrego strzału.

• Bardzo mocne i bardzo niedokładne uderzenie Luquinhasa.

• Artur Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką.

• Paweł Wszołek dograł do Jose Kante, który świetnie się utrzymał, ale oddał zdecydowanie zbyt słaby strzał.

• Jose Kante fauluje rywala w akcji ofensywnej i Legia traci szansę na zdobycie gola.

• Bardzo dobra akcja gospodarzy. Jose Kante dograł do Marko Vesovicia, którego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Michał Karbownik znakomicie minął kilku rywali i dograł na prawe skrzydło. Tam jednak Paweł Wszołek przegrał pojedynek biegowy.

• Dobre uderzenie Andre Martinsa bezpośrednio z rzutu wolnego! Portugalczykowi zabrakło bardzo niewiele do zdobycia pierwszego gola w tym meczu!

• Strzał z ostrego kąta Jose Kante. Gwinejczyk nie trafił jednak w bramkę.

• Guima potrzebuje pomocy medycznej po zderzeniu z Maciejem Dąbrowskim.

• Michał Karbownik uwodnił swoją szybkość. Z dużą łatwością wpadł w pole karne, ale w ostatnim momencie został powstrzymany.

• Paweł Wszołek pędził w stronę zagranej prostopadle piłki, ale przegrał pojedynek biegowy z defensorem ŁKS-u.

• Marko Vesović dośrodkowuje zbyt mocne. Jose Kante nie miał szans dopaść do piłki.

• Świetna akcja gości. Grzesik dograł idealnie na nogę Guimy, który uderza jednak niecelnie.

• Znakomita interwencja Arkadiusza Malarza! Doświadczony golkiper końcówkami palców odbił piłkę uderzoną przez Jose Kante!

• Arvydas Novikovas faulowany na wysokości pola karnego. Legia będzie miała groźną okazję.

• Artur Jędrzejczyk z dużymi problemami, ale powstrzymuje atak gości.

• Bartosz Frankowsk używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• W piątek Legioniści stracili pozycję lidera. Wyprzedziła ich Cracovia, która wygrała swoje spotkanie. Wicemistrzowie Polski, aby wrócić na pierwsze miejsce musi dzisiaj zwyciężyć. Czy im się to uda?

• Na Łazienkowską wraca dzisiaj Arkadiusz Malarz. Kapitan ŁKS-u przez kilka lat był zawodnikiem Legii, które okrasił wieloma sukcesami. Niedawno miało miejsce bardzo wzruszające pożegnanie, w którym kibice Wojskowych podziękowali mu za ten wspaniały czas. Dzisiaj również może liczyć na pozytywne przywitanie.

• Po odejściu Jarosława Niezgody cały atak Legii opierać się będzie na Jose Kante. Klub z Łazienkowskiej planuje jeszcze transfer napastnika. Blisko podpisania kontraktu jest Tomas Pekhart - wysoki Czech jest już w Warszawie i niedługo ma zostać zawodnikiem Legii.

• Legia bardzo dobrze przepracowała przygotowania zimowe. Porównując do ostatnich lat zmian w drużynie było mało - doszedł tylko Mateusz Cholewiak i Piotr Pyrdoł, a z klubu odeszli Jarosław Niezgoda i Cafu. Kręgosłup zespołu pozostał w Warszawie i na tym Aleksandar Vuković chce realizować swoją koncepcją.

• Dzień dobry Państwu! Do gry w roku 2020 przystępują zawodnicy Legii Warszawa i ŁKS-u! Wojskowi walczą o powrót na pozycję lidera, a goście o uratowanie się przed degradacją. Kto dziś zwycięży? Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Legia - ŁKS LIVE! Odzyskać fotel lidera

Legia - ŁKS LIVE! Odzyskać fotel lidera ©Krzysztof Szymczak

Legia Warszawa - ŁKS Łódź ONLINE. Drużyna warszawskiej Legii przystępuje do wiosny z jasnym celem, którym jest odzyskanie mistrzostwa Polski. ŁKS zrobi wszystko, by uniknąć powrotu do 1 ligi. Początek spotkania w niedzielę o godz. 17:30. Relacja na żywo w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - ŁKS Łódź ONLINE

Legioniści zimą rozegrali sześć meczów kontrolnych. Wygrali cztery z nich. Mimo to przed wznowieniem rozgrywek pojawia się wiele pytań. Najważniejszym z nich jest to o siłę ofensywną zespołu. Przez długi czas Legia nie była w stanie w stanie znaleźć następcy Jarosława Niezgody. Do wiosny przygotowywała się tylko z jednym klasowym napastnikiem - Jose Kante. Pole manewru ma zwiększyć 30-letni Czech Tomas Pekhart, który przyjdzie na zasadzie wolnego transferu.

Legia zimą zarobiła rekordowe 10,85 mln euro za transfery Radosława Majeckiego (odejdzie po sezonie), Niezgody i Cafu. Z klubem pożegnał się też Dominik Nagy, który trafił na wypożyczenie do Panathinaikosu. Wzmocnienia na kolana jednak nie powalają. Do drużyny trafili 29-letni Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław) i 20-letni Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź).

Ligową wiosnę Wojskowi rozpoczną od starcia z najsłabszym w lidze ŁKS. Łodzianie do tej pory na wyjazdach prezentowali się beznadziejnie, zdobywając ledwie cztery punkty. - Nie ma znaczenia, czy przygotowujemy się na mecz z zespołem z czołówki lub strefy spadkowej. Chodzi o solidną pracę, o podejście z szacunkiem do rywala. To drużyna, która jest do pokonania, ale też taka, która i nas może ograć - podkreśli Aleksandar Vuković.

W zimowym okienku w ŁKS doszło niemal do rewolucji. Co najważniejsze klub z Alei Unii nie był w stanie zatrzymać Daniego Ramireza. W jego miejsce sprowadził Antonio Domingueza, ale trafił on do drużyny w ostatniej chwili. Łodzianie przemeblowali też linię obrony. Teraz jej filarami mają być doświadczony Maciej Dąbrowski i sprowadzony ze szwedzkiej ekstraklasy wychowanek Valencii Carlos Moros Gracia.

- W trakcie przerwy zimowej pracowaliśmy przede wszystkim nad poprawą gry w defensywie. Pracowaliśmy również nad sposobem gry, a konkretnie nad jego ulepszeniem. Nic nie zmienia się natomiast w kwestii naszego spojrzenia na piłkę. Kwestia mentalna? Jest bardzo ważna. Gdyby udało się wywieźć korzystny wynik z Łazienkowskiej, z pewnością pozwoli to podbudować zespół - przyznaje Kazimierz Moskal.

Jesienią w Łodzi warszawianie pokonali ŁKS 3:2. Co ciekawe żadnego ze zdobywców bramek dla Legii (jeden gol Nagy'a, dwa Niezgody) nie ma już przy Łazienkowskiej.

Nie zagrają:
Legia Warszawa: Sanogo (potrzebuje czasu).

ŁKS Łódź: Kołba (dyskwalifikacja), Łuczak, Kujawa.

Legia - ŁKS. Przewidywane składy:
Legia Warszawa: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Wszołek, Antolić, Martins, Luquinhas, Cholewiak (Novikovas) - Kante.

ŁKS Łódź: Malarz - Grzesik, Moros Gracia, Dąbrowski, Vidmajer - Ratajczyk, Srnić, Guima, Trąbka, Pirulo - Corral.

Legia Warszawa - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV
Spotkanie Legii z ŁKS pokaże Canal+ oraz Canal+ Sport 3. Początek transmisji o godz. 17:25. Mecz prosto z Warszawy skomentuje duet Adam Marchliński - Kazimierz Węgrzyn. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30. Zapraszamy.