Legia Warszawa przegrała sparing z drugoligowymi Wigrami Suwałki

etc
Jakub Wydra/legia.com
Jak nie idzie to wszędzie. Legia Warszawa w meczu kontrolnym przegrała z drugoligowymi Wigrami Suwałki 1:2. Bramki straciła jeszcze przed wejściem młodzieżowego składu.

Od powrotu ze zgrupowania w Dubaju Legia wygrała tylko jeden z trzech meczów o stawkę. Pokonała Zagłębie Lubin (3:1), po czym uległa Warcie Poznań (0:1) i zremisowała z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (0:0).

Oto jak dzisiejszy wynik komentują kibice Legii z Twittera:
- Jak już będziemy w tej 1 lidze, to nie jestem pewien czy będziemy zespołem z czołówki
- Cieszy strzelona bramka
- Ciekawe z kim jesteśmy w stanie wygrać

Legia Warszawa - Wigry Suwałki 1:2 (1:2)
Bramki:
Wszołek 24' (k.) - Lewandowski 21', Gojko 23'
Żółte kartki: Pierzak, Laskowski, Gościniarek - Żebrakowski
zagrano 45 minut + 2x30

Skład Legii w I. połowie: Tobiasz - Grudziński, Kharatin, Noiszewski - Wszołek, Ciepiela, Celhaka, Rosołek - Kastrati, Lopes, Włodarczyk

Skład Legii w II. połowie: Strebinger - Konik, Pierzak, Noiszewski (80' Gościniarek) - Kwiatkowski, Mustafaev, Strzałek, Skwierczyński (80' Czajkowski) - Muci, Ciach (80' Kamiński), Laskowski (80' Widejko)

Stadion ŁKS w trakcie procedur odbiorowych. Zegar, telebimy,...