Legia Warszawa wygrała pierwszy sparing. Gol i asysta Williama Remy'ego

JCZ
Legia wygrała pierwszy sparing. Gol i asysta Remy'ego
Legia wygrała pierwszy sparing. Gol i asysta Remy'ego Piotr Hukalo
Legia Warszawa rozegrała pierwszy zimowy sparing. W portugalskiej Troi bez kłopotu poradziła sobie z tamtejszym trzecioligowcem, Clube Olimpico do Montijo (4:1). Po bramce zdobyli William Remy, Kasper Hamalainen. występujący po raz pierwszy Salvador Agra oraz w doliczonym czasie Carlitos.

Legia Warszawa pokonała w sparingu portugalskiego trzecioligowca

Legia rozpoczęła mecz w ustawieniu z jednym napastnikiem - Sandro Kulenoviviciem. Na prawej obronie sprawdzony został Michał Kucharczyk, a na lewej debiutujący w drużynie Luis Rocha, który jesień spędził w greckim Panetolikosie.

Szansę od trenera Ricardo Sa Pinto otrzymali też tacy piłkarze jak Michał Pazdan, Inaki Astiz czy Kasper Hamalainen. Ten ostatni zdobył zresztą bramkę na 1:0, kiedy piłkę w polu karnym wyłożył mu William Remy.

Sparingowi towarzyszyła mglista aura. Jeszcze przed przerwą atut uczynił z niej Remy, zaskakując bramkarza strzałem z okolicy 20 metra. To trafienie okazało się ozdobą dzisiejszego spotkania. Ale nie było ostatnim; w 82 minucie wynik podwyższył wprowadzony Salvador Agra, dla którego to również był pierwszy występ w barwach Legii. Na 4:1 w doliczonym czasie rezultat ustalił zaś Carlitos.

Bramka Kaspra Hamalainena (asysta Williama Remy'ego):

Bramka Williama Remy'ego:

Bramka Salvadora Agry (asysta Carlitosa):

Legia Warszawa - Clube Olimpico do Montijo 4:1 (2:0)
Bramki: Kasper Hamalainen 36', William Remy 45+2, Salvador Agra 82', Carlitos 90+1 - Marcelo Castro 90'
Sparing rozegrano na boisku w portugalskiej Troi.

Legia Warszawa:
I połowa: Radosław Majecki - Michał Kucharczyk, Michał Pazdan, Inaki Astiz, Luis Rocha - William Remy, Andre Martins, Marko Vesović, Kasper Hamalainen, Dominik Nagy - Sandro Kulenović.
II połowa: Radosław Cierzniak - Paweł Stolarski, Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek - Salvador Agra, Domagoj Antolić, Cafu, Michał Karbownik, Sebastian Szymański - Carlitos.

Zobacz CAŁY sparing Legia Warszawa - Clube Olimpico do Montijo:

Materiał oryginalny: Legia Warszawa wygrała pierwszy sparing. Gol i asysta Williama Remy'ego - Gol24