redZaktualizowano
Mateusz Klich został bohaterem Leeds United
Mateusz Klich został bohaterem Leeds United Piotrhukalo
Liga angielska. Mateusz Klich bohaterem Leeds United w wyjazdowym meczu 29. kolejki Championship z Rotheram United. Polak po przerwie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a jego zespół odwrócił losy spotkania.

Mateusz Klich tradycyjnie zagrał w pierwszym składzie Leeds United, a po przerwie został bohaterem swojego zespołu. Drużyna prowadzona przez Marcelo Bielsę niespodziewanie przegrywała do przerwy z Rotheram United (0:1), ale za sprawą Polaka udało się odwrócić losy rywalizacji. "Clichy" wpisał się na listę strzelców w 51. i 86. minucie, a Leeds zachowało pozycję lidera Championship.

Ostatnim razem 28-letni pomocnik zdobył bramkę 20 października, więc trochę czasu już od tego momentu minęło. W tym sezonie Klich ma łącznie w dorobku 7 goli i 6 asyst w 29 spotkaniach.

Zobacz dwie bramki Mateusza Klicha z Rotherham:

Rotherham United - Leeds United 1:2 (1:0)

Bramki: Semi Ajayi 28 - Mateusz Klich 51, 86

Materiał oryginalny: Liga angielska. Dwie bramki Mateusza Klicha w Championship! Jego zespół nadal jest liderem [WIDEO] - Gol24