Norwich City - Chelsea Londyn 2:3
Norwich City - Chelsea Londyn 2:3 AFP/East News
Liga angielska. Porażka, remis, a teraz upragnione zwycięstwo. Do trzeciego spotkania Chelsea Londyn musiała zaczekać na przełamanie. Na wyjeździe - pierwszy raz pod wodzą Franka Lamparda - pokonała Norwich City 3:2. Dwie bramki zdobył Tammy Abraham. Dla beniaminka ponownie trafił Teemu Pukki, który ma już pięć trafień co daje mu pozycję lidera strzelców.

Tak padły bramki w meczu Norwich - Chelsea:
0:1 (3 minuta) - Z piłką w okolice szesnastki dobiegł Pulisic, oddał na bok do Azpilicuety, a ten miękko dorzucił do Abrahama, który z dziesiątego metra uderzył celnie prawą nogą.
1:1 (6 minuta) - W pole karne wbiegło trzech zawodników Norwich. Ostatecznie Pukki podał do Cantwella, który wyprzedził obrońcę i z bliska pokonał Kepę.
1:2 (17 minuta) - Akcja bramkowa ponownie zaczęła się od podania Jorginho. W polu karnym piłkę od Pulisica przejął Mount, który zwodem zmylił rywala, a potem uderzył technicznie przy lewym słupku.
2:2 (30 minuta) - Buendia zagrał między dwóch obrońców, Pukki idealnie wyczuł linię spalonego i z prawej nogi pokonał słabo interweniującego Kepę.
2:3 (69 minuta) - Abraham przyjęciem zmylił jednego obrońcę, ruchem ciała drugiego, a potem uderzył zza szesnastki. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Kovacić.

Norwich City - Chelsea Londyn 2:3 (2:2)

Bramki: Cantwell 6', Pukki 30' - Abraham 3', 69', Mount 17'
Żółte kartki: Stiepermann - Jorginho
Sędziował: M. Atkinson

Norwich City: Krul - Aarons, Hanley, Godfrey, Lewis - Trybull (81' Vrancić), Leitner (81' McLean), Cantwell, Stiepermann (81' Srbeny), Buendía - Pukki.
Chelsea Londyn: Kepa - Azpilicueta, Christensen, Zouma, Emerson - Kovacić, Jorginho, Pedro, Mount (91' Alonso), Pulisic (85' Willian) - Abraham (75' Giroud).