psz
East News
Liga angielska. West Bromwich Albion przegrało u siebie z Leicester City (1:4) w sobotnim meczu 30. kolejki Premier League. Zespół Grzegorza Krychowiaka na początku spotkania objął prowadzenie, ale potem było już tylko gorzej. Polak został zmieniony w 59. minucie (przy wyniku 1:1), mimo iż rozgrywał całkiem niezłe zawody. Decyzja trenera bardzo go rozzłościła.

Po zejściu z murawy Krychowiak nie podał ręki swojemu szkoleniowcowi, co wyglądało tak jakby kwestionował jego decyzję. Alan Pardew odniósł się do tego zdarzenia na konferencji prasowej: - On jest do nas wypożyczony i powinien okazywać więcej szacunku. To było złe. Wyjaśniłem mu to. Nie chcę, żeby sytuacja się powtórzyła - powiedział.

Pardew dodawał: - Jest to dla mnie pewien kłopot, ponieważ wspierałem go nawet w chwilach, kiedy nie grał zbyt dobrze. Tymczasem on schodzi boiska i nie uściska dłoni... Powinien okazywać więcej lojalności, respektu.

MAGAZYN SPORTOWY 24

Największe stadionowe zadymy w Polsce w ostatnich latach

Materiał oryginalny: Liga angielska. WBA dobrze zaczęło, ale fatalnie skończyło. Krychowiak zmieniony w drugiej połowie. Nie podał ręki trenerowi - Gol24