JCZ
RB Salzburg - Olympique Marsylia 2:1
RB Salzburg - Olympique Marsylia 2:1 AFP/East News
Liga Europy. Drugim finalistą tegorocznej edycji został Olympique Marsylia. Mimo wygranej w pierwszym spotkaniu (2:0) francuski zespół musiał męczyć się przed dodatkowe pół godziny. RB Salzburg na własnym terenie potrafił odrobić straty, ale nie zadał ostatecznego ciosu. To udało się w 116 minucie wprowadzonemu Rolando, który nogą skierował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Rywalem Marsylii w Lyonie będzie Atletico Madryt.

Red Bull Salzburg – Olympique Marsylia 2:1 (0:0)

Bramki Haidara 53', Sarr 65' (s.) - Rolando 116'
Czerwona kartka: Haidara 119'
Żółte kartki: Haidara, Andre Ramalho, Caleta-Car, Dabbur - Sarr, Lopez, Rami, Germain, Payet, Amavi, Rolando, Pele

RB Salzburg: Walke – Lainer, Andre Ramalho, Caleta-Car, Ulmer (97' Pongracić) – Haidara, Samassekou, Berisha, Schlager (84' Minamino) – Dabbur, Gulbrandsen (69' Hee-Chan).

Olympique Marsylia: Pele – Sarr, Rami, Luiz Gustavo, Amavi – Lopez (69' Andre-Frank), Sanson (101' Rolando), Thauvin, Payer, Ocampos – Germain (84' N'Jie).

TRANSFERY w GOL24

REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Materiał oryginalny: Liga Europy. Marsylia najadła się strachu. Potrzeba było dogrywki i gola Rolando. Jest finał! - Gol24