Liga Europy. Skrót meczu Slavia Praga - Legia Warszawa 2:2 [WIDEO]

Piotr Szymański
od 16 lat
Liga Europy. Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe ze Slavią Praga (2:2) w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy. Mistrzowie Polski zdobyli dwa piękne gole, które dwa razy dawały prowadzenie. Zobacz skrót wideo meczu Slavia - Legia!

Mecz Slavia Praga - Legia Warszawa 2:2 (19.08.2021)

Jak padły bramki?

• 0:1 (20. minuta) - Niesamowite. Jedna górna piłka do przodu Maika Nawrockiego, Mahir Emreli wyprzedził obrońców i przelobował wychodzącego bramkarza Slavii. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i zatrzepotała w siatce.
  • 1:1 (33. minuta) - Czytelne, płaskie zagranie Lukasa Masopusta z rzutu rożnego kompletnie zaskoczyło obronę Legii. Bez krycia był prawy obrońca Alexander Bah, który kapitalnie uderzył po długim rogu, w samo okienko bramki Artura Boruca.
  • 1:2 (37. minuta) - Ponownie Maik Nawrocki, tym razem zagrał do przodu do Josipa Juranovicia, a Chorwat na pozycji ofensywnego pomocnika przebiegł z piłką prawie pół boiska, aż w końcu kropnął nie do obrony! Kapitalna odpowiedź Legii.
  • 2:2 (45+3. minuta) - Dynamiczny Abdallah Sima z dziecinną łatwością położył Lindsaya Rose'a, dograł spod końcowej linii 5. metr do niepilnowanego Lukasa Masopusta, który wykończył akcję.

LIGA EUROPY w GOL24

Ekstraklasa transfery. Nowy sezon PKO Ekstraklasy już rozpoczęty. Najwyższa klasa rozgrywkowa została rozszerzona i tym razem rywalizuje ze sobą aż 18 zespołów. Które drużyny najlepiej wykorzystały letnią przerwę na przebudowanie kadry i znalezienie wzmocnień? Sprawdź wszystkie potwierdzone transfery w PKO Ekstraklasie! Stan na 12 sierpnia 2021.

Ekstraklasa transfery. Wszystkie letnie TRANSFERY w PKO Ekst...