AFP/East News
Liga francuska. Forma strzelecka jak się patrzy. Arkadiusz Milik w siódmym występie dla Olympique Marsylia zdobył swoją czwartą bramkę. Dzisiejszy gol Polaka pomógł wygrać ligowy mecz ze Stade Brest 3:1 (1:0).

Milik trafił "do szatni", jak utarło się mówić o golach w końcówce pierwszej połowy. W 45 minucie zabrał się z piłką, wjechał z nią do szesnastki i stamtąd oddał precyzyjny strzał z lewej nogi. Milik murawę opuścił w 84 minucie. Zastąpił go Dario Benedetto.

Dla Milika to siódmy występ, ale dopiero czwarty w wyjściowej jedenastce. Chociaz jest skuteczny to jego gol dopiero pierwszy raz dał komplet punktów. Marsylia zremisowała bowiem wcześniej z Lens, Lyonem, a w Pucharze Francji odpadła z niżej notowanym
Canet Roussillon.

Po 29 meczach Marsylia zajmuje piąte miejsce.

Olympique Marsylia - Brest 3:1 (1:0)
Bramki: Milik 45', Thauvin 88', Cuisance 93' - Brassier 71'
Żółte kartki: Caleta-Car, Alvaro, Thauvin - Mounie.

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Więcej o POLAKACH ZA GRANICĄ

Na zapleczu Ekstraklasy wciąż trwa walka o awans. I liga to dla niektórych kibiców styl życia. Może nie jest tak ładnie opakowana jak najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce, ale i tak trudno się przy niej nudzić. Na boiskach nie brakuje też zawodników znanych z Ekstraklasy czy reprezentacji Polski. Niektórzy zmierzają do zakończenia kariery, inni chcą się odbudować i pokazać, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Oto najbardziej znani piłkarze I ligi.Uruchom i przeglądaj galerię klikając ikonę "NASTĘPNE >", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu

I liga. Reprezentanci Polski, mistrzowie kraju i niespełnion...