Piotr Szymański
screen Eleven Sports
Liga francuska. W piątkowym meczu 13. kolejki Ligue 1 RC Lens rozbiło u siebie ESTAC Troyes 4:0. Kolejnego gola na francuskich boiskach strzelił Przemysław Frankowski. Polak zagrał na lewym wahadle.

4. gol Przemysława Frankowskiego we Francji

Po transferze z Chicago Fire do ligi francuskiej nie przestaje zadziwiać Przemysław Frankowski. Były zawodnik Jagiellonii Białystok właśnie strzelił swoją 4. bramkę w obecnym sezonie Ligue 1. Polak ma na koncie także 3 asysty, a jego RC Lens jest wiceliderem.

Przeciwko ESTAC Troyes "Franek" wystąpił tradycyjnie na lewym wahadle, gdzie najczęściej wystawia go trener Franck Haise. W protokole meczowym zapisał się w 60. minucie. Bramkarz rywali obronił strzał Floriana Sotoki z prawej strony, ale przy dobitce Frankowskiego do "pustaka" nie mógł już nic zrobić. Reprezentant Polski na boisku przebywał do 77. minuty, gdy zastąpił go Massadio Haidara.

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Liga Europy. Legia Warszawa niestety przepadła w drugiej połowie i przegrała z Napoli 1:4, choć na przerwę schodziła z bramką przewagi... Oto jak internauci skomentowali widowisko.

MEMY o meczu Legia Warszawa - Napoli: "Pa tera, jak Ronaldo" [GALERIA]