JCZ
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo AFP/East News
Liga hiszpańska. Długimi fragmentami szło jak po grudzie, ale są kolejne punkty do tabeli. Real Madryt po wpadce w Pucharze Króla wygrał ligowe spotkanie z Valencią 4:1 (2:0). Dwa gole Cristiano Ronaldo, po jednym Marcelo oraz Toniego Kroosa.

Valencia, która zgromadziła dotąd o dwa punkty więcej od Realu, zgodnie z przewidywaniami postawiła twarde warunki. W drugiej połowie zlapała na chwilę kontakt dzięki trafieniu Santiego Miny. Emocje zakończył jednak Marcelo, który przeprowadził akcję na lewym boku z Marco Asensio. Tak padła bramka na 3:1.

Real tak naprawdę wygrał mecz dzięki zaliczce z pierwszej odsłony. Wtedy do siatki dwukrotnie z rzutu karnego trafił Cristiano Ronaldo. Kibice Valencii mieli pretensje do sędziego o odgwizdanie przewinień Rodrigo Montoyi. Telewizyjne powtórki wykazały jednak, że obie decyzje były zasadne.

W 89 minucie wynik na 4:1 ustalił Toni Kroos. Niemiec po odegraniu uderzył precyzyjnie, po koźle, przy lewym słupku. Czyli w swoim stylu.

TRANSFERY w GOL24

Materiał oryginalny: Liga hiszpańska. Real znalazł sposób na Valencię. Ronaldo strzelał tylko z karnych [WIDEO] - Gol24