Liga Mistrzów. Cztery gole w 14 minut - kolejny niesamowity wyczyn Roberta Lewandowskiego

JN/AIP
ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News
Robert Lewandowski znów nie przestaje zadziwiać. Snajper Bayernu Monachium strzelił cztery gole w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z Crveną Zvezdą Belgrad. Trzy razy trafił z gry, raz z rzutu karnego. Potrzebował na to zaledwie 14 minut.

Bayern Monachium wygrał ostatecznie to spotkanie 6:0 (pozostałe dwie bramki zdobyli Leon Goretzka i Corentin Tolisso). Zdobywając cztery bramki Lewandowski prawie powtórzył swój wyczyn sprzed czterech lat, kiedy zdobył pięć bramek w dziewięć minut, w ligowym meczu z VfL Wolfsburg. Wtedy zadziwił samego Pepa Guardiolę.