Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Dobry mecz Michała Jureckiego przeciwko MOL-Pick Szeged. Był najlepszym strzelcem pojedynku

East News/Polska Press
Dobry mecz w Lidze Mistrzów dla SG Flensburg Handewitt rozegrał w środę były piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce, Michał Jurecki. "Dzidziuś" zdobył 6 bramek w nadspodziewanie łatwo wygranym przez jego drużynę spotkaniu z węgierskim MOL-Pick Szeged.

ZOBACZ>>> PGE VIVE Kielce gra w Zaporożu z okaleczonym Motorem [RELACJA LIVE]

SG Flensburg-Handewitt - MOL-Pick Szeged 34:26 (17:11)

Wicemistrzowie Węgier po pasjonującym meczu pokonali w niedzielę u siebie Paris Saint-Germain 32:29, co przedłużyło ich szanse nawet na wygranie grupy A. Ale w środę we Flensburgu okazało się, że rozegranie dwóch meczów na bardzo wysokim poziomie w ciągu trzech dni to dla MOL-Picku za dużo.

ZOBACZ>>> Aż trzech juniorów w składzie PGE VIVE Kielce na mecz z MMTS Kwidzyn

Goście byli cieniem drużyny z niedzieli, zagrali bardzo słabo. Flensburg prowadził przez całe spotkanie, jego przewaga sięgała dziewięciu bramek. Jeden z bohaterów meczu z PSG, bramkarz Roland Mikler, miał w środę zaledwie 19-procentową skuteczność, jego zmiennik, Mirko Alilović nie odbił ani jednego rzutu.

ZOBACZ>>> Kolejny junior PGE VIVE Kielce zadebiutuje w pierwszym zespole

Michał Jurecki pojawił się na boisku w 21 minucie i pokazał się z bardzo dobrej strony. Był najskuteczniejszym graczem meczu, oddał 7 rzutów, tylko jeden był nieskuteczny. Kilka bramek "Dzidzisia" było bardzo widowiskowych.

ZOBACZ>>> PGE VIVE Kielce podpisało kontrakt z 18-letnim obrotowym z SMS Gdańsk

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Jurecki skróci o połowę swój dwuletni kontrakt z Flensburgiem i wkrótce trafi do Azotów Puławy.

Nowy gracz PGE VIVE Kielce znów zaszalał! 11 goli, 7 asyst!

Drużyna z Flensburga jest potencjalnym rywalem PGE VIVE Kielce w 1/8 Ligi Mistrzów.