krk
East News
Liga włoska. Arkadiusz Milik zdobył bramkę dla Napoli w wyjazdowym meczu z Hellasem Werona (2:0). Dla reprezentanta Polski było to dziesiąte trafienie w trwającym sezonie Serie A.

Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik w meczu 27. kolejki Serie A zagrali od pierwszej minuty. Były napastnik Górnika Zabrze na listę strzelców wpisał się w 38. minucie. Milik wykorzystał dośrodkowanie Matteo Politano i precyzyjnym strzałem głową pokonał bramkarza Hellasu. W końcówce gospodarzy dobił Hirving Lozano. Milik na boisku spędził 74 minuty. Zmiennikiem w zespole Hellasu był Mariusz Stępiński, który wszedł na ostatnie minuty.