Eleven Sports
Liga włoska. To była polska akcja! Akcję rozpoczął Piotr Zieliński, a wykończył w polu karnym Arkadiusz Milik. Tak padła bramka na 1:2 dla Napoli w domowym meczu z Interem Mediolan.

Zanim błysnął Milik, za strzelanie zabrał się Romelu Lukaku. Były snajper Manchester United wykorzystał błędy Giovanniego Di Lorenzo i Aleksa Mereta. W obu przypadkach trafił na siłę z lewej nogi. Dzięki trafieniom utrzymał się na pozycji wicelidera klasyfikacji strzelców. Posiada czternaście goli.

Siedem goli na koncie ma Arkadiusz Milik. W pierwszej połowie Polak trzykrotnie stanął przed szansą na gola. Nie wykorzystał tylko uderzeń głową. Do siatki trafił z lewej nogi, stojąc parę metrów przed bramką. Asystował mu Jose Callejon, do którego kapitalną piłkę zagrał Piotr Zieliński.

Bramka Arkadiusza Milika:

Napoli - Inter 1:3 (1:2)
Bramki: Milik 39' - Lukaku 14', 33', Martinez 62'
Żółte kartki: Candreva, Barella, Sensi, Skriniar

Napoli: Meret - Hysaj (81' Lozano), Di Lorenzo, Manolas, Mario Rui - Fabian (84' Llorente), Allan, Zieliński, Callejon - Milik, Insigne.
Inter: Handanović - Bastoni, de Vrij, Skriniar - Candreva, Vecino (73' Sensi), Brozović, Gagliardini (56' Barella), Biraghi - Martinez, Lukaku (88' Valero).

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

W Rosji trwa właśnie przerwa między sezonami. Polscy piłkarze ładują akumulatory w różnych miejscach świata. Grzegorz Krychowiak od połowy grudnia spędza czas w praktycznie każdej części globu. Nie inaczej jest z jego klubowym kolegą, Maciejem Rybusem. Lewy obrońca wyjechał z piękną żoną na Malediwy, witając tam rok 2020.

Rajskie wakacje reprezentanta Polski. Maciej Rybus wyjechał ...