Press Focus/x-news
Liga włoska. We wtorek (28.07) Napoli przegrało z Interem 0:2 na stadionie San Siro. Pierwszą bramkę w 11. minucie zdobył Danilo D’Ambrosio. W drugiej połowie prowadzenie gospodarzy podwyższył Lautaro Martinez.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński rozpoczęli mecz w wyjściowym składzie Napoli. Zieliński starał się kreować grę i może być zadowolony ze swojego występu. Pomocnik otrzymał od „La Gazzetta dello Sport” notę 6,5 - najwyższą w drużynie.

Na drugim biegunie znalazł się Milik, który według dziennikarzy był najgorszym piłkarzem Napoli w tym meczu. „Zespół doprowadził go do kilku sytuacji, ale ten nigdy nie potrafił sfinalizować akcji” - uzasadniono niską ocenę Polaka.

Po 37 meczach Serie A Napoli jest na siódmym miejscu, natomiast Inter jest wiceliderem.