Liga włoska. Okropne wpadki bramkarzy w meczu Roma - Lazio [WIDEO]

Okropne wpadki bramkarzy w meczu Roma - Lazio
Okropne wpadki bramkarzy w meczu Roma - Lazio Eleven Sports
Liga włoska. Mecz derbowy między AS Romą a Lazio Rzym zakończył się remisem 1:1. Błędów nie ustrzegli się obaj bramkarze. To właśnie ich konta obciążyły bramki z pierwszej połowy.

Najpierw nie popisał się Thomas Strakosha. Albańczyk z Lazio wybiegł na dwunasty metr celem piąstkowania piłki. W powietrzu przegrał jednak pojedynek z Edinem Dżeko, który głową strzelił swojego dziewiątego gola w sezonie.

Nie minęło nawet dziesięć minut a Pau Lopez z Romy już zgłosił autorską kandydaturę do konkursu na najgorszą interwencję. Hiszpan poległ w podobnym stylu; stojąc przy linii bramkowej źle ocenił tor lotu odbitej piłki. W efekcie jego piąstkowanie okazało się tak fatalne, że do wyrównania doprowadził Francesco Acerbi:

AS Roma - Lazio Rzym 1:1 (1:1)
Bramki: Dżeko 26' - Acerbi 34'
Żółte kartki: Fonseca, Dżeko, Kolarov - Felipe, S. Milinković-Savić, Lulić, Immobile