Liga włoska. Wojciech Szczęsny zaliczył kilka udanych interwencji, ale też popełnił jeden błąd - jak się okazało brzemienny w skutkach, bo skutkujący utratą bramki. Jego Juventus na wyjeździe wyszarpał punkty z Sassuolo. Wygrał 2:1.

Szczęsny nie popisał się jedynie w 39 minucie. W bramkowej Sassuolo nie przypilnował bliższego słupka. Skorzystał z tego Giacomo Raspadori uderzając mocno z lewej nogi. - Gol też na konto Wojtka Szczęsnego. Piłka przy słupku otarła się jeszcze o Polaka - komentował na żywo w Eleven Sports Mateusz Święcicki.

Jeszcze przed przerwą strzałem pod poprzeczkę odpowiedział Paulo Dybala. W końcówce meczu zwycięską bramkę dla Juventusu zdobył Moise Kean. On - tak jak Raspadori - skorzystał z błędu bramkarza.

Od razu po ostatnim gwizdku Szczęsny ruszył z drużyną w kierunku sektora gości, by wspólnie fetować wygraną. Polak wrócił do szatni bez swojej bluzy. Podarował ją jednemu z fanów.

Na cztery kolejki przed końcem Juventus zmniejszył dystans do trzeciego Napoli, które wczoraj wypisało się z walki o mistrzostwo. Różnica między tymi zespołami wynosi już tylko punkt.

Sassuolo - Juventus 1:2 (1:1)
Bramki: Raspadori 39' - Dybala 45', Kean 88'
Żółte kartki: Lopez, Scamacca - De Sciglio, Kean

LIGA WŁOSKA w GOL24

PKO Ekstraklasa. W Radomiu kibice ujęli się za zwolnionym trenerem, we Wrocławiu wezwali na rozmowę pod sektor po porażce 0:4 z beniaminkiem. - najwyższą frekwencję odnotowano w Poznaniu- najlepszy wyjazd zaliczyli kibice Górnika- oprawy zaprezentowali ultrasi Wisły Kraków i Pogoni

Raport z trybun. Kibice podczas 30. kolejki Ekstraklasy. Opr...