Liga włoska. Zieliński wszedł i asystował! Napoli na remis z Palermo

JCZ
Napoli - Palermo 1:1
Napoli - Palermo 1:1 Insidefoto/EAST NEWS
Liga włoska. Piotr Zieliński dał dobrą zmianę w meczu z Palermo. Po jego podaniu padł wyrównujący gol dla Napoli (1:1). Poza składem znalazł się Arkadiusz Milik. W zespole gości na ławce rezerwowych przesiedział Thiago Cionek. Trzecie w tabeli Napoli odrobiło wprawdzie punkt do Romy (porażka z Sampdorią), ale straciło dwa do liderującego Juventusu Turyn (wygrana nad Sassuolo).

Nieoczekiwanie to Palermo jako pierwsze trafiło do siatki. Stało się tak już w 6 minucie za sprawą Iliji Nestorovskiego. Macedończyk z pięciu metrów zrobiło co do niego należało. Podał mu Andrea Rispoli, który nie zdecydował się na strzał.

Napoli doprowadziło do wyrównania dopiero w 66 minucie. Wpuszczony chwilę wcześniej Piotr Zieliński zagrał przed pole karne do Driesa Mertensa, a ten przy sporej pomocy bramkarza, który przepuścił piłkę między rękoma i nogami, strzelił swojego trzynastego gola w sezonie. Pod nieobecność Arkadiusza Milika Belg jest najlepszym egzekutorem drużyny.

Napoli dążyło do wbicia drugiej bramki, ale ta sztuka się nie powiodła. Najbliżej był Zieliński. W 76 minucie huknął z całej siły. Josip Posavec efektowną interwencją zrehabilitował się jednak za wcześniejszą wpadkę.

LIGA WŁOSKA w GOL24

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

TOP 5 piłkarzy, którzy niebawem zakończą karierę w Polsce

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Liga włoska. Zieliński wszedł i asystował! Napoli na remis z Palermo - Gol24