ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Czas przełożyć formę na wyniki

0 1 połowa

• Koniec meczu! ŁKS zasłużenie wygrał ze Stomilem Olsztyn 1:0, a trzy punkty zostają w Łodzi. Dziękujemy za uwagę!

• Ostatnia zmiana w ŁKS-ie. Zszedł Łuczak, a w jego miejsce wszedł Kujawa.

• Wolski zablokował dośrodkowanie jednego z zawodników Stomilu i mamy rzut rożny dla gości.

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Śledź na spalonym.

• Gospodarze ruszyli z kontratakiem, jednak Wolski nie wiedząc do kogo zagrać, wycofał piłkę. Znów spotkało się to z niezadowoleniem kibiców.

• Faul na Tanczyku i mamy rzut wolny dla Stomilu.

• Strzał głową oddał Lech, ale bez problemu poradził sobie Kołba.

• Dwójkowa akcja rezerwowych Stomilu: Tanczyka i Śledzia, ale pierwszy z nich zagrywa w pole karne... do nikogo. Od bramki grę wznowi Kołba.

• Zmiana w ŁKS-ie. Schodzi Ramirez, a w jego miejsce pojawia się Wolski.

• Żółta kartka dla Szywacza.

• Pyrdoł zamiast próbować dośrodkować w pole karne, zagrał do tyłu, co spotkało się z niezadowoleniem ze strony kibiców.

• Kolejna zmiana w Stomilu. Zszedł Kuban, a w jego miejsce Bucholc.

• Kolejna zmiana, tym razem u gości. Schodzi Góral, a w jego miejsce wszedł Śledź.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Bryła, a w jego miejsce Pyrdoł.

• Kolejna wątpliwa interwencja Leszczyńskiego, który zamiast łapać piłkę, wybija ją przed siebie. Tym razem bez konsekwencji.

• Głowacki z rzutu wolnego w pole karne, piłkę zgarnął Sołowiej i ustrzelił jednego z obrońców. Na próżno goście domagali się odgwizdania rzutu karnego.

• Tanczyk poklepał z Góralem w polu karnym, ale ich intencji nie zrozumiał Głowacki. Prosta strata piłki.

• Bomba Grzesika z dystansu, ale piłka przeleciała nad bramką Leszczyńskiego.

• Dzisiejsza frekwencja wynosi 3812 kibiców.

• Ogromny błąd Leszczyńskiego, który zostawił pustą bramkę! Mimo to gospodarzom nie udało się wbić piłki do siatki! Futbolówkę głową z linii bramkowej wybił Kuban!

• Zmiana w zespole z Olsztyna. Boisko opuścił Kun, a w jego miejsce zameldował się Tanczyk.

• Mamy przerwę w grze. Faulowany Łuczak.

• Od straty gola Stomil ma problem z wyjściem ze swojej połowy. Piłkarze Kieresia bardzo szybko pozbywają się piłki.

• Bogusz przedarł się w pole karne lewym skrzydłem i oddał strzał! Błąd Leszczyńskiego, który wybił piłkę przed siebie! Stromecki wybił na rzut rożny.

• Rozwandowicz pokonuje Leszczyńskiego z rzutu karnego! Mamy 1:0 dla gospodarzy!

• Arbiter odgwizdał przewinienie na Bryle w polu karnym! Piłkę na jedenastym metrze ustawia Rozwandowicz.

• Atak Stomilu lewym skrzydłem, Głowacki wrzuca piłkę w pole karne, ale tam był tylko Kołba, który pewnie chwycił futbolówkę.

• Kuban faulował Kalinkowskiego. Mamy rzut wolny dla gospodarzy.

• Kalinkowski w pole karne, ale poradzili sobie goście. Piłka trafiła pod nogi Górala, jednak arbiter dopatrzył się faulu na napastniku Stomilu. Szybko rozpoczęli zawodnicy z Warmii.

• Góral na spalonym.

• Bogusz uprzedził Kuna w polu karnym. Od bramki grę wznowi Kołba.

• Trojak zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poszybowała nad bramką gospodarzy.

• Wracamy do Łodzi i rozpoczynamy drugą połowę! Obie drużyny zameldowały się na boisku bez zmian w składach.

• Koniec pierwszej połowy! Jak na razie w Łodzi bez bramek. Miejmy nadzieję, że podczas drugich 45. minut doczekamy się goli. Do Łodzi wracamy za kwadrans!

• Trojak wrócił do gry. Piłka dla Stomilu. Ostatnia szansa, by zmienić coś jeszcze w tej pierwszej połowie. Arbiter zaraz zaprosi piłkarzy na przerwę.

• Faul na Trojaku. Mamy przerwę w grze.

• Kalinkowski zgrał piłkę klatką piersiową Łuczakowi w polu karnym, a ten od razu oddał strzał, ale prosto w Leszczyńskiego! Broni golkiper Stomilu!

• Leszczyński niedokładnie zagrał do Szywacza i mamy aut dla gospodarzy.

• Huknął teraz Ramirez, ale tylko w boczną siatkę!

• Stromecki przekroczył przepisy i piłka przyznana gospodarzom.

• Aut dla Stomilu na wysokości pola karnego ŁKS-u, ale gospodarze poradzili sobie z zagrożeniem.

• Dobre dośrodkowanie Kalinkowskiego w pole karne. Znów lepiej w powietrzu radzą sobie zawodnicy gości.

• Trojak zastawił się i upadł na murawę. Piłka dla Stomilu.

• Mocny strzał z dystansu Kubana.

• Kolejna akcja ŁKS-u prawą stroną. Ramirez podał do Bryły, który znalazł sobie miejsce w polu karnym, ale zawodnika gospodarzy uprzedził Trojak i oddalił zagrożenie.

• Faul na Lechu.

• Sobociński powalczył w powietrzu o piłkę z Góralem. Mamy aut dla gospodarzy.

• Kun odebrał piłkę Bryle.

• Kwadrans gry za nami. Zdecydowanie lepiej w spotkanie weszli gospodarze. Wciąż naciskają na zawodników Stomilu i dłużej utrzymują się przy piłce na ich połowie.

• Dobre rozegranie Stomilu stałego fragmentu gry, ale pierwszy przy piłce znalazł się Kołba.

• Trojak wywalczył rzut rożny.

• Strzał Łuczaka, łapie Leszczyński.

• Cały czas w ataku ŁKS. Piłka trafiła na prawe skrzydło do Grzesika, ale ten pomylił się przy próbie dośrodkowania i zrobił to za mocno.

• Niebezpiecznie zrobiło się teraz pod polem karnym Stomilu. Trochę zamotali się obrońcy Dumy Warmii, a futbolówka spadła pod nogi jednego z zawodników gospodarzy. Zdołał oddać strzał, ale minimalnie przestrzelił. Piłka przeleciała obok słupka.

• Strzał Radionowa w światło bramki, ale Leszczyński bez trudu łapie piłkę.

• Kalinkowski ładnie przedarł się prawym skrzydłem, zbiegł do środka i chciał podać do jednego z kolegów, który czekał w polu karnym, ale zrobił to za mocno. Od bramki Leszczyński.

• Głowacki przewrócił się w środku pola, ale arbiter nakazał grać dalej.

• Aut dla gospodarzy na połowie Stomilu.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Do rozpoczęcia meczu pozostało pół godziny. Obie drużyny rozgrzewają się już na płycie głównej.

• Arbitrem w dzisiejszym spotkaniu będzie Sebastian Jarząbek z Bytomia.

• W poprzednim meczu Stomil dość zaskakująco pokonał (3:1) na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała.

• 4 oczka, które zgromadził do tej pory ŁKS można uznać za całkiem przyzwoity wynik. Porównując konta punktowe wszystkich trzech beniaminków grających w tym sezonie na zapleczu Ekstraklasy po pierwszych 3.kolejkach, to łodzianie mogą pochwalić się najbardziej okazałą zdobyczą punktową.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE prosto ze stadionu w Łodzi. W ramach 4. kolejki Fortuna 1 Ligi ŁKS podejmie Stomil Olsztyn.

Michał Granosik

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE

ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE ©Dziennik Lodzki

ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn ONLINE. Czas najwyższy, aby zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego zachowali stuprocentowe skupienie i determinację od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Okazja do tego nadarzy się dzisiejszego popołudnia, kiedy to podopieczni Kazimierza Moskala podejmą na własnym obiekcie piłkarzy Stomilu Olsztyn.

Najlepszy beniaminek
Rozkładając na czynniki pierwsze wszystkie spotkania od początku sezonu jakie rozegrali piłkarze beniaminka pierwszej ligi można odnieść wrażenie, iż zdobycz punktowa zawodników z Aleja Unii 2 powinna być nieco bardziej okazała.
4 oczka, które zgromadzili do tej pory na swym koncie Rycerze Wiosny można uznać za całkiem przyzwoity wynik. Porównując konto punktowe wszystkich trzech beniaminków grających w tym sezonie na zapleczu Ekstraklasy po pierwszych 3.kolejkach, to łodzianie mogą pochwalić się najbardziej okazałą zdobyczą punktową. Wspomniane wcześniej zgromadzone cztery punkty przez zawodników ŁKS-u wyglądają bardzo okazale przy zaledwie jednym oczku zdobytym przez piłkarzy GKS-u Jastrzębie i Garbarni Kraków, którzy zamykają obecnie tabelę Fortuny pierwszej ligi. Problem polega na tym, iż patrząc na samą grę podopiecznych Kazimierza Moskala suma zdobytych punktów powinna być nieco wyższa.

Historia lubi się powtarzać
Zwłaszcza po ostatnim wyjazdowym pojedynku z Termaliką Biało – Czerwono – Biali powinni wracać do Łodzi z trzema, a nie z jednym punktem. Ełkaesiacy nie dość, że prowadzili od 56. minuty spotkania to jeszcze przez niemal cały ostatni kwadrans grali z przewagą jednego zawodnika. Kiedy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że drugie zwycięstwo łódzkich piłkarzy w tym sezonie stanie się faktem wszystko uległo zmianie niemalże jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Czarodziejem, który odmienił losy spotkania i to dosłownie w ostatnich sekundach meczu okazał się Gutkovskis. Zawodnik Termaliki wydarł ełkaesiakom niemal pewne zwycięstwo. O ile w meczu ze Słoniami łodzianie mogli cieszyć się chociaż z jednego punktu, o tyle kolejkę wcześniej w spotkaniu z GKS-em Katowice przed własną publicznością po naprawdę niezłej grze Rycerze Wiosny mimo przewagi przegrali ze swoimi rywalami ze Śląska 0:1.

Do trzech razy sztuka
Jak mawia znane przysłowie historia lubi się powtarzać. Fani ŁKS-u gorąco wierzą, że w przypadku ich ulubieńców ta maksyma tym razem się nie sprawdzi i podczas dzisiejszego pojedynku ze Stomilem trzy punkty w końcu pozostaną w Łodzi. Olsztynianie co prawda pokazali pazur w ostatniej kolejce pokonując pewnie na wyjeździe Podbeskidzie aż 3:1, to jednak trzeba pamiętać, iż pierwszoligowe rozgrywki rządzą się swoimi prawami i próżno w nich szukać jakiejkolwiek zdrowej logiki i racjonalnych wytłumaczeń na wydarzenia panujące na boiskach zaplecza Ekstraklasy. Ciężko zatem wskazać faworyta dzisiejszego pojedynku. Wszystko w nogach zawodników obu drużyn. Pozostaje nam liczyć na to, iż emocji nie zabraknie, a główni aktorzy dzisiejszego widowiska zaprezentują nam ciekawy spektakl po którym widownia opuści stadion w pełni usatysfakcjonowana.