ŁKS – #Volley: Wrocławianki bez szans. Ósma z rzędu porażka

AIP, DF
#VolleyWrocław bez argumentów w starciu z ŁKS-em Commercecon Łódź. Mecz 17. kolejki Tauron Ligi trwał niewiele ponad godzinę.

Po 21 minutach łodzianki bez większego trudu wygrały pierwszego seta. W drugiej partii wrocławianki prowadziły 6:4. Potem trwała zacięta walka, jednak tylko do czasu. ŁKS zyskał wyraźną przewagę, którą pewnie utrzymał do końca seta.

Trzecia część spotkania była kopią poprzednich. Gospodynie po zaledwie 68 minutach rozprawiły się z rozbitą drużyną #Volleya.
Tym razem obyło się bez niespodzianki. W pierwszym meczu obu wspomnianych ekip w fazie zasadniczej górą były wrocławianki, które wygrały 3:1. W ostatnich tygodniach dolnośląski zespół spisuje się fatalnie. Podopieczne Mateusza Żarczyńskiego przegrały ósme ligowe spotkanie z rzędu. Czołowa ósemka Tauron Liga wydaje się już nie do dogonienia.